اجرای «مستنطق» به کارگردانی محمدعلی کشاورز منتفی شد

 
پیشکسوت تئاتر و سینما گفت: از صمیم قلب می‌خواهم برای یک بار دیگر که شده تئاتری را روی صحنه بیاورم، اما شرایط جسمی‌ام این اجازه را نمی‌دهد و فعلا تولید تئاتر «مستنطق» منتفی است.
محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت عرصه تئاتر و سینما در گفت و گو با هنرآنلاین گفت: چند ماهی است که به فکر اجرای نمایشی با نام «مستنطق» هستم، اما شرایط جسمی من این فرصت را مهیا نمی‌کند.
این پیشکسوت تئاتر و سینما گفت: از صمیم قلب می‌خوام برای یک بار دیگر که شده تئاتری را روی صحنه بیاورم، اما شرایط جسمی‌ام این اجازه را نمی‌دهد و فعلا تولید تئاتر «مستنطق» منتفی است.
وی درباره این اثر توضیح داد: «مستنطق» نمایشی نیمه کلاسیک است و موضوع آن در مورد دختری است که از روستا به شهر آمده و شهر دچار مشکلاتی می شود که در نهایت به خودکشی او منجر می شود.
کشاورز در پایان ابراز امیدواری کرد: هرچند دوسال است که در بستر بیماری هستم، اما هنوز هم به بازگشت روی صحنه تئاتر امید دارم. از صمیم قلب برای همه هنرمندان جوان آرزوهای موفقیت و برای کهنسالان هنر ایران زمین آرزوی سلامتی دارم.
محمدعلی کشاورز چهره نام آشنای تئاتر و سینمای کشور فعالیت هنری‌اش را از سال ۱۳۳۹ با حضور در نمایش «ویولن ساز کره‌مونا» آغاز کرد و سپس با ایفای نقش در نمایش‌هایی همچون «آنتیگون»، «آندورا»، «ادیپوس شهریار»، «بازی استریندبرگ»، «دایی وانیا»، «عاشق مترسک»، «لبخند باشکوه آقای گیل» و شماری دیگر به بازیگری حرفه‌ای در تئاتر بدل شد.
 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *