اجرای نمایش «یک صدمین سالگرد تولد ادیت پیاف» ویژه بانوان

نمایش «یک صدمین سالگرد تولد ادیت پیاف» شنبه سوم مهر ماه در تئاتر باران روی صحنه می‌رود.

به گزارش رسیده، نمایش «یکصدمین سالگرد تولد ادیت پیاف» با بازی ناتالی منتا یکی از بهترین بازیگران ایتالیا، تنها یک اجرا ویژه بانوان در تئاتر باران خواهد داشت و روایت‌گر زندگی«ادیت پیاف» یکی از بزرگترین و معروفترین خوانندگان جهان است.

علاقه‌مندان برای تماشای این نمایش که روز شنبه سوم مهر ماه ساعت۲۰ در تئاتر باران روی صحنه می‌رود، می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

ادیت پیاف خواننده برجسته تاریخِ موسیقی فرانسه و از چهره‌های شاخص این کشور در دهه‌های ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ بود. دو ترانه زندگی به‌رنگ صورتی و هیچ پشیمان نیستم او دارای شهرت جهانی است.

زندگی حرفه ای Edith Piaf با ترانه های فراموش نشدنی گره خورده است که جزیی از میراث فرهنگی فرانسه است. او ۵۰ سال بعد از مرگش هنوز یکی از برجسته‌ترین ستارگان جهانی موسیقی و معروف‌ترین خواننده فرانسوی تاریخ است. صدای سوزناک این اسطوره آواز الهام‌بخش آهنگسازان بسیار و مرشد خوانندگان زیادی بود.

نمایش «یک صدمین سالگرد تولد ادیت پیاف»که از تولیدات کمپانی نمایش پوتلچ است با کارگردانی پینو دی بود و بازی ناتالی منتا ۳ مهرماه ساعت ۲۰ در تئاتر باران ویژه بانوان اجرا می‌شود.

بانوان علاقه‌مند به تماشای این نمایش می‌بایست موبایل و هرگونه دوربین را پیش از ورود به سالن به مسئولان سالن ارائه کنند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *