اجرای «وندینگ ماشین» در پردیس چارسو

مهدی سفاری با نمایش «وندینگ ماشین» برای اولین بار در ایران به پردیس سینمایی چارسو آمد‌.

 به گزارش مشاور رسانه‌ای نمایش، مهدی سفاری از اول مهر‌ماه با «وندینگ ماشین» در پردیس سینمایی چارسو مستقر شده است. vending machine با شعار «تئاتر را به قیمت یک نسکافه بخرید و به میزان یک اثر هنری لذت ببرید» نمایش را به سبکی نو به مخاطب عرضه می کند و قدرت مخاطب برای انتخاب اثر مورد علاقه‌اش بالاست، زیرا می تواند از بین ۳۰ اثر بزرگ نمایشی متفاوت، همچون آثاری از آلبر‌کامو‌، مارتین‌مک‌دونا‌، ساموئل‌بکت‌، نیل‌سایمون تا فردریش‌دورنمات‌، ویلیام‌شکسپیر‌، آنتوان‌چخوف و… نمایش مورد نظر خود را انتخاب کند. آغاز نمایش از ساعت ۱۸ در چهار سانس ۴۵ دقیقه‌ای و مدت زمان اجرای هر اثر از ۳۰ تا ۱۸۰ ثانیه است و علاقه‌مندان می توانند ۳۰ ، ۶۰ ، ۱۲۰ و ۱۸۰ ثانیه از اثر مورد نظرشان را به دلخواه انتخاب و تماشا کنند.

مهدی سفاری طراح، کارگردان و بازیگر «وندینگ ماشین» است و از دیگر عوامل می توان به نویسندگان: حمید پاک‌نیا، آیدا حق‌نژاد‌، مشاور کارگردان: رضا کشاورز‌، آهنگساز: پدرام بابایی، طراحی لباس و دوخت: نسیم میرزاده، تهیه کننده: حدیث بختیاری‌، مدیر برنامه‌ریزی: مرتضی خالقی‌، مدیر اجرایی: زهرا حامی‌خواه‌، دستیار کارگردان: سمانه سفری‌، امور فنی: مجتبی واشیان‌، پویا عاقلی‌زاده‌، اتاق فکر: امید دولت‌خواه‌، آناهیتا ایزدی‌پارسا‌، ساخت دکور: مهدی سفاری‌، ساخت تیزر: مژگان حامدی‌، نگین بهزاد‌، طراح پوستر و بروشور: علی سفاری‌، عکاس: آرش وکیل‌زاده‌، علی سفاری و مشاور رسانه‌ای: مهدی سلیمانی برچلویی اشاره کرد.

مهدی سفاری دانش‌آموخته کارشناسی رشته ادبیات نمایشی دانشگاه هنر تهران است. وی فعالیت هنری خود در زمینه تئاتر را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرده و حضور در چندین جشنواره مونولوگ، تئاتر و تئاتر عروسکی را در کارنامه خود دارد و پیش از این با طراحی، بازیگری و کارگردانی نمایش «وندینگ ماشین» در جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی بخش تجربه های اجرا، شرکت کرده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *