اطلسی:

احترام جوانان و بزرگترها باید متقابل باشد

سیامک اطلسی دوبلور پیشکسوت با بازی در نقش یک سرمایه‌ دار نقش جدیدی را تجربه می‌کند.
سیامک اطلسی بازیگر مجموعه تلویزیونی «دوردست‌ها» درخصوص نقش خود در این کار در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: بعد از خواندن فیلمنامه «دوردست ها» آمادگی خود برای حضور در آن را اعلام کردم. «حبیب بخشی» نام شخصیتی است که در این مجموعه آن را ایفا کردم. این فرد یک کارخانه دار است که در بخش صادرات میوه به کشورهای همسایه فعالیت می کند. این تاجر کار خود را از صفر شروع کرده و به جایگاه بزرگی دست یافته است. وی افزود: این سرمایه دار در حالی که به ثروت کلانی دست یافته است، به خانواده اهمیت فراوانی می‌دهد. در نهایت این شخصیت به این واقعیت می‌رسد که برای داشتن خیالی آسوده، لازم است به دنبال کسانی باشد که در گذشته در حق آنها اجحاف کرده است. بنابراین این افراد را پیدا کرده و اتفاقات دیگری که در ادامه کار شاهد آن خواهیم بود.
بازیگر مجموعه «مختارنامه» تصریح کرد: تهیه کننده و کارگردان «دوردست ها» دقت زیادی به چگونگی مطرح کردن مسائل اجتماعی و خانوادگی در ساخت قصه داشته‌اند. انتخاب‌ها بسیار به جا و درست بوده و حس قصه به خوبی برای تماشاچی قابل لمس است.
وی اظهار داشت: این کار ثابت می‌کند بازیگران توانایی مانند هومن برق نورد، دانیال حکیمی، فاطمه گودرزی و دیگران در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. البته بازیگران جوان هم به خوبی توانسته‌‍‌اند از پس نقش های خود برآیند. بازیگر مجموعه «پدرسالار» بیان کرد: فکر می‌کنم هم اکنون زمان آن رسیده است به نوع دیگری به سریالهای تلویزیونی پرداخت. در واقع به جوانها نگاه دیگری داشت. چرا که در دنیای امروز، جوانان دنیا را از دریچه سیستم رایانه خود می‌بیند. بنابراین باید به نسل جوان آزادی فکری داد. احترام به جوانها و بزرگترها باید متقابل باشد. وی در پایان اظهار داشت: «دوردست ها» کاری بود که من به داستان آن علاقه‌مند بودم. زیرا به شکل منسجم پیش رفته است. به طور کل دیالوگ‌ها، بازی‌ها و عواملی که در آن کار کردند، بسیار خوب بوده است. امیدوارم مخاطبان هم از این مجموعه رضایت کافی را داشته باشند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *