مديركل روابط عمومي رسانه ملي:

احتمالا وزیر کشور تصمیم شورای عالی امنیت ملی را فراموش کرده است!

مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در واکنش به گفت‌وگوی وزیر کشور با روزنامه ایران گفت :احتمالا رحمانی فضلی فراموش کرده است که صدا و سیما درباره پوشش رسانه ای اغتشاشات دی ماه نظر شورای عالی امنیت ملی را رعایت کرده است.

محمد حسین رنجبران در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به مصاحبه وزیر کشور با روزنامه ایران که مدعی شده بود از همان روز پنج شنبه به معاون سیاسی صدا و سیما گفتم صحنه های آتش زدن خیابان را هم نشان دهید، افزود :از همان روز پنج شنبه صدا و سیما قصد داشت خبر این اغتشاشات و نا امنی ها را پخش کند اما بدلیل وجود دیدگاههای مختلف در این زمینه نظر شورای عالی امنیت ملی را رعایت کرد.

وی با تاکید بر اینکه رسانه ملی در روز شنبه نهم دی که روز سوم اغتشاشات بود با تصمیم شخص رییس سازمان، پوشش این اتفاقات را آغاز کرد گفت :آقای دکتر علی عسکری روز شنبه نهم دی راسا و با مسئولیت خود تصمیم به پوشش این اغتشاشات گرفت و شخصا چگونگی هدایت تصویری آن را اداره کرد.

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با اشاره به تقدیر جمعی از سیاسیون و شخصیت های تاثیرگذار نظام از عملکرد هنرمندانه رسانه ملی در کنترل این اغتشاشات تصریح کرد :به لطف خدا و تلاش همکاران سازمان بویژه تلاشهای متعهدانه برادران معاونت سیاسی و هدایت و تصمیم به موقع ریاست محترم سازمان، رسانه ملی توانست با نوع پوشش خود صف معترضان را از اغتشاشگران جدا کند و آرامش را به کشور بازگرداند و این حرف ما نیست بلکه بسیاری از آدمهای تاثیرگذار چنین نظری دارند.

رنجبران به تلاشهای آمریکا برای تحریم سنگین صدا و سیما بعد از اغتشاش های دی ماه اشاره کرد و گفت :همین تلاش آمریکا علیه رسانه ملی بالافاصله بعد از جمع شدن این اغتشاشات دی ماه چه چیزی را نشان می دهد ؟ جز تاثیرگذاری رسانه ملی ؟

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با بیان اینکه بر اساس منویات رهبرمعظم انقلاب و دستور رییس سازمان هیچ خط قرمزی برای ما بالاتر از منافع ملی نیست افزود :توصیه می کنیم همه سیاست ورزان و مسئولان این توصیه و تاکید رهبر انقلاب را در عمل پیاده کنند و به مسائل اصلی بپردازند .

وی به جلسه غیرعلنی مجلس با حضور مسئولان مربوط بعد از این اغتشاشات اشاره و تصریح کرد :بدلیل محرمانه بودن این جلسه نمی توانم چیزی از آن نقل کنم اما می توانم به آن اشاره کنم که مهم ترین دغدغه مسئولان از مجلسی و دولتی و امنیتی در این جلسه با هر طرز تفکری و با توجه به نقش فضای مجازی و برخی شبکه های اجتماعی در این اغتشاشات ، ساماندهی فضای مجازی بود و اتفاقا شخص وزیر محترم کشور هم این موضوع را اولویتی ویژه و در صدر کارهای آینده دانست اما نمی دانم چرا بعد از گذشت دوماه عزیزان مسئول این موضوع مهم و اساسی را فراموش کرده اند و گویی نمی خواهند سخنی از آن بگویند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *