با همکاری کمپانی ممنتو در شیراز ساخته می شود

اختصاصی بانی فیلم؛ «قهرمان»، فیلم جدید اصغر فرهادی

بانی فیلم، گروه سینمای ایران: اصغر فرهادی در تدارک ساخت فیلم جدیدش در ایران است. خبری که بانی فیلم چند ماه پیش برخی از جزییات آنرا منتشر کرد و حالا مشخص شده نام آن «قهرمان» است.

طبق اطلاع خبرنگار بانی فیلم، چند ماه پیش رییس کمپانی ممنتو، برای عقد قرارداد با اصغر فرهادی به تهران آمد و با او سفری نیز به شیراز و حوالی آن داشتند. به احتمال قوی، داستان فیلم یا بخشی از آن در لوکیشنهای شیراز می گذرد.

این فیلم با نام «قهرمان» به زبان فارسی و با حضور عوامل ایرانی در شیراز ساخته می شود. کمپانی ممنتو، پخش‌کننده و تهیه کننده شریک ساخته‌های قبلی آقای فرهادی در ساخت این فیلم هم مشارکت خواهد کرد. جزیات داستان و ترکیب بازیگران این فیلم هنوز اعلام نشده‌ اند. با این حال شنیده می شود فرهادی قصد دارد نقش اول فیلمش را به نوید محمدزاده بدهد تا نخستین هماکری این دو در «قهرمان» شکل بگیرد. ضمن اینکه گویا حسین جعفریان مدیریت فیلمبرداری این فیلم را عهده دار خواهد بود.

کمپانی ممنتو قرار است حقوق پخش جهانی این فیلم را از هفته دیگر در بازار فیلم برلین به فروش بگذارد. گفته شده است این فیلم برای نخستین بار در فرانسه به نمایش درخواهد آمد. می‌توان پیش‌بینی کرد با شروع فیلمبرداری از دو ماه دیگر و مشارکت ممنتو در آن، هدف گیری سازندگان برای نخستین نوبت نمایش، عرضه در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۱ باشد.

این نهمین فیلم فرهادی پس از «همه می دانند» است که سال پیش اکران شد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *