ارسال بیش از ۲۳۰ اثر به پویش «کرونآرت»

معاون فرهنگی حوزه هنری استان اصفهان از پایان مهلت ارسال آثار به پویش «کرونآرت» و ارسال بیش از ۲۳۰ اثر توسط هنرمندان به پویش «کرونآرت» خبر داد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، حسین خالقی پور معاون فرهنگی حوزه هنری استان اصفهان در خصوص آثار ارسالی به این پویش گفت: پس از انتشار فراخوان این پویش در اواخر فروردین ماه، در مجموع ۲۳۵ اثر در بخش های ادبیات، هنرهای تصویری، تجسمی و موسیقی … به دست ما رسید.
وی افزود: آثار ارسالی در قالب های شعر و داستان، کاریکاتور و کارتون و تصویرسازی، پوستر، عکس و فیلم و انیمیشن ، نقاشی و خوشنویسی، هنرهای تجسمی ارسال شده اند.
خالقی پور خاطرنشان کرد: در مجموع این پویش ۱۲ اثر موسیقی، یک اثر عروسکی، ۵۷ پوستر، دو اثر در زمینه معرق کاشی، ۱۱ اثر نقاشی، ۱۲عکس، ۲۰ اثر فیلم و انیمیشن، ۶۱ اثر ادبی در قالب های طنز، شعر، نثر و داستان، ۵ پادکست،۳ خوشنویسی از سوی هنرمندان دریافت نموده است که نشان از توجه آنان به مشارکت در فعالیت های مجازی هنری در زمان شیوع ویروس کرونا دارد.
معاون فرهنگی حوزه هنری استان اصفهان با اشاره به استقبال خوب هنرمندان از پویش «کرونآرت» در مدت محدودتاکید کرد: این درحالی است که مهلت ارسال آثار به این پویش تا ۲۵ اردیبهشت ماه بوده است و هنرمندان کمتر از یک ماه زمان برای ارسال آثار به این پویش داشته اند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *