ارشا اقدسی در جشنواره «شوالیه‌ها»

ارشا اقدسی گفت: صربستانی‌ها برای حضور در جشنواره‌ «شوالیه‌ها» که ۲۱ کشور در آن شرکت دارند از من نیز به عنوان بهترین بدلکار ایرانی برای طراحی یک جنگ دعوت کردند.
وی به فارس گفت: برای شرکت در یک جشنواره به صربستان آمده‌ام. پارسال برای اولین بار این فستیوال در صربستان توسط رئیس جمهور این کشور راه اندازی شد. آنها این فستیوال را برای اینکه تاریخ کشورشان را زنده نگه دارند راه اندازی کردند. در اینجا قلعه‌ای وجود دارد که برای برای ۶۰۰ سال گذشته است که در اینجا جنگی بین ارتش صربستان و کزوو به وجود آمد. این جنگ سخت باعث کشته شدن تعداد زیادی از افراد شد. به همین دلیل نام این فستیوال شوالیه‌ گذاشته شده است.
وی گفت: امسال در مجموع ۲۱ کشور در این جشنواره حضور پیدا کردند؛ یوگوسلاوی، بلژیک و فرانسه برخی از کشورهای حاضر در جشنواره شوالیه‌ها هستند که با تمام قدرت حاضر شده‌اند.
او همچنین گفت: من برای اولین بار به عنوان شوالیه ایرانی به اینجا آمدم که جنگی را با اعضای خود گروه صربستان طراحی کردم که بسیار خوشش‌شان آمد و قرار شد که برای سال آینده همراه با تیم خودم در این جشنواره حضور پیدا کنم. این فستیوال جایزه و رتبه‌بندی خاصی ندارد در واقع جنگی است که همه کشور‌ها دور هم جمع می‌شوند که علاوه بر نمایش حرکت‌های نمادین جنگ فرهنگ‌های خود را معرفی و دوستی خود را محکم‌تر کنند.
او در پایان درباره نحوه حضورش در جشنواره «شوالیه‌ها» گفت: من به دعوت دوست صربستانی خودم به نام اسلاویشا ایوانوویچ به اینجا آمدم او نیز یکی از بهترین بدلکارانی است که می‌شناسم. اوکمک کرد تا بتوانم با کمک دوستانش جنگ جذابی را طراحی کنیم و یک نفر را آتیش زدیم که خودم آن را خاموش کردم.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *