علی نصیریان پس ازتماشای نمایش «مزاحم کوچولو»:

استاد انتظامی جایگاهی بلند در هنر این مرز و بوم است

استاد علی نصیریان به تماشای نمایش کمدی «مزاحم کوچولو » نوشته گی فواسی و کارگردانی داریوش مؤدبیان نشست.
به گزارش روابط عمومی خانه موزه استاد عزت الله انتظامی، وی پس از بازدید از خانه موزه استاد عزت الله انتظامی از خاطرات سال های گذشته و نوع تشکیل گروه های هنری سخن گفت.
اجرای «مزاحم کوچولو » با حضور علی نصیریان ، سیروس ابراهیم زاده ، مصطفی مختاباد ، گلنوش انتظامی،شهرام کرمی ،بابک برزویه ،محمد ساربان ،افشین شحنه و… آغاز شد.
در پایان نمایش داریوش مؤدبیان در خصوص چگونگی شکل گیری گروه تئاتر «مردم » از ابتدای سرپرستی استاد علی نصیریان و حضورهسته مرکزی این گروه بااستاد عزت الله انتظامی ، استاد جمشید مشایخی ،زنده یاد جمیله شیخی ، بانو فخری خوروش ،جعفر والی ، زنده یاد پرویز فنی زاده و خودش در سال ۱۳۴۳ توضیح داد.
سپس علی نصیریان با ستایش از داریوش مؤدبیان به جهت ادامه فعالیت گروه تئاتر «مردم » در خانه موزه استاد عزت الله انتظامی که به همت شهرداری تهران به یک مکان فرهنگی مبدل شده تقدیر کرده و در ادامه گفت: این مکان می تواند مأمنی باشد برای جوانانی که می خواهند در راه هنر خطیر تئاتر که هنری است دست نخورده و خالص گام بردارند که نام استاد انتظامی جایگاهی بلند در هنر این مرز و بوم است . افتخار کسانی است که در این مجموعه مشغول به کار هنری هستند. وی ابراز امیدواری کرد داریوش مؤدبیان که با عشق به تئاتر این هنر را زنده نگه داشته، متون ایرانی و نمایش هایی با موضوع فرهنگ غنی ایران را در آینده به اجرا در آورد.در انتها استاد نصیریان کتاب «بلبل سرگشته »از سری نمایشنامه های نوشته خود را به رسم یادبود به اعضای گروه تئاتر «مردم » اهدا کرد.
این نمایش تا ۲۶ اسفند هر شب ساعت ۱۹ روی صحنه می رود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *