استقبال کم‌نظیر دانشجویان برای شرکت در جشنواره بازیگری سه نقطه با ارسال ۲۵۰ اثر

دبیر پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه با ابراز خرسندی از استقبال کم‌نظیر دانشجویان برای شرکت در این جشنواره با ارسال ۲۵۰ اثر برای بخش‌های گوناگون این رخداد هنری از تغییر در زمان برگزاری جشنواره خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات رسانه‌ای و روابط عمومی مدرسه تئاتر و تماشاخانه سه نقطه، رامین معصومیان دبیر پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه که از اردیبهشت ماه سال جاری پذیرای این مسئولیت شده با اعلام خبر فوق افزود: بیش از ۲۵۰ اثر برای شرکت در سه بخش جشنواره پنجم از سوی دانشجویان و هنرجویان متقاضی شرکت در این رخداد هنری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

وی با قدردانی از توجه و حضور شرکت‌کنندگان در این جشنواره افزود: بسیاری از دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تئاتر و حتی دیگر رشته های دانشگاهی در مدت زمان فراخوان،برای حضور در بخش های مختلف جشنواره اعلام آمادگی کردند.

دبیر پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه که خود فارغ التحصیل مدرسه تئاتر سه نقطه در رشته بازیگری و دانشجوی تئاتر است ادامه داد: “حضور در جشنواره ای که به طور ویژه به بحث “بازیگری” می پردازد فرصت مناسبی است که در عرصه تئاتر ما وجود ندارد. این جشنواره شرایط شناسایی و حمایت از جوان های با استعداد تئاتر را فراهم می کند که اغلب زمینه مساعد برای ارائه هنر خود را در عرصه مورد علاقه شان یعنی بازیگری ندارند.

معصومیان خاطر نشان ساخت: بسیاری از ما دانشجویان دانشگاهها و هنرجویان مدارس تئاتری برای ارائه توانمندی خود باید منتظر تولید یک اثر نمایشی باشیم و البته اگر روند همه چیز جهت تمرین و تولید مناسب باشد فرصت تجربه ی صحنه نمایش فراهم می شود، اما حضور در جشنواره ای که تنها موضوع بازیگری را مد نظر دارد، فوق العاده است و ما می توانیم حتی صحنه ای از یک نمایش را که در کلاس تمرین کرده ایم برای اجرا در جشنواره آماده کنیم.”

به گفته دبیر پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه زمان برگزاری جشنواره برای برنامه‌ریزی مطلوبتر تغییر کرده و آثار ازعصر روز ۱۵ خرداد به مدت سه روز بازبینی شده و نتایج بازبینی روز ۲۲ خرداد ماه اعلام می شود. وی همچنین زمان برگزاری جشنواره را روزهای ۱۶ تا ۱۸ تیرماه ذکر کرد.

رامین معصومیان همچنین از همکاری جمیله امینیان، هدی تورنگ، فرشته احدی برنا، یاشار بیک زاده، شهاب ملک پور، سید جواد حسینی و رضا رهبری فرد( که همگی از هنرجویان و دانشجویان تئاترو فارغ التحصیلان مدرسه تئاتر سه نقطه هستند ) به عنوان اعضای ستاد برگزاری جشنواره نام برد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *