استندآپ کمدی در «بدون توقف» پرطرفدار شد

برنامه ترکیبی «بدون توقف» که برای گروه سنی نوجوان ساخته شده و از هفته پیش روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸ روی آنتن شبکه دو می رود با شیوه ای نوین و غیر مستقیم مبحث انتخابات را مورد توجه مخاطبان نوجوانش قرار می دهد و این برنامه از ۱ اسفند ماه با روندی متفاوت روی آنتن می رود.
به گزارش مهر،این برنامه تا ۵ اسفند از شبکه دو سیما پخش می شود و انتخابات را از زوایای دید مختلف با زبان غیر مستقیم بازگو می کند. طی یک هفته ای که از پخش «بدون توقف» می گذرد از آیتم های استندآپ کمدی و پانتومیم بیش از سایر بخش ها استقبال شده و از نظر نوجوانان آیتم گفتگوی کارشناسی چنگی به دل نزد به همین دلیل دست اندرکاران این اثر در قسمت های بعدی تغییراتی در فرم ایجاد کردند.
در بخش استندآپ کمدی ابتدا قرار بود بازیگران نوجوان هنرنمایی کنند و این اتفاق در دو قسمت اول رخ داد و با استقبال رو به رو شد اما عوامل «بدون توقف» تصمیم گرفتند استعداد مخاطبان خود را نیز در این برنامه محک بزنند بر این اساس نوجوانانی از سراسر کشور مهمان برنامه شدند تا به عنوان نماینده ای از سایر مخاطبان روی آنتن تلویزیون توانایی های شان را محک بزنند.
بخش کارشناسی که اولین بار به مدت ۷ دقیقه روی آنتن رفت بیشترین پیامک های منفی را دریافت کرد و به این خاطر بود که طبعا نوجوانان خیلی از مباحث کارشناسی خوش شان نمی آید. این بخش از قسمت دوم تا پنجم روی آنتن نرفت اما از امروز شنبه روندی نو در قالب گفتگو محور تدارک دیده شده تا کارشناسان در بخش کوتاه دو دقیقه ای به بیان نکاتی قابل اعتنا برای نوجوانان بپردازند.
«بدون توقف» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو به تهیه کنندگی اشکان حاجی عبدالهی و اجرای محسن قره شیخلو و محیا نورانی تا ۵ اسفند روی آنتن می رود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *