هادی نوری بازیگر «ترور خاموش» در گفت و گو با بانی فیلم:

اشراف بازیگر به ادبیات سبب خلق صحیح شخصیت مى‌شود

بازیگر سریال در حال پخش «ترور خاموش» درباره حضور در این مجموعه و استقبال خوب تماشاگران از آن به صحبت پرداخت.
هادی نوری درباره چگونگی ایفای نقش کاراکتر «رامین» در سریال «ترور خاموش» و اینکه از چه المان‌هایی برای بهتر بازی کردن این نقش استفاده کرده به بانی فیلم گفت: به نظرم هنرمندی که مقابل دوربین می‌رود باید ابتدا ادبیات را بشناسد تا بتواند به شناخت درستی از متن برسد. وقتی بازیگری متن را متوجه می شود جایگاه و قالب بازیگری اش را انتخاب می کند. در واقع اشراف بازیگر به ادبیات سبب خلق صحیح شخصیت مى‌شود.
وی افزود: به نظرم لزوماً تماشاگر نباید انتظار داشته باشد همان چیزی که در واقعیت می‌گذرد را در نمایش ببیند. به عنوان مثال بسیاری می‌پرسند چرا در فلان پروژه جنس بازی ها به این شکل است. همه چیز به متن و سلیقه کارگردان آن بستگی دارد که از بازیگر چه می خواهد. این قضیه در سینمای خودمان و در سینمای روز دنیا نیز صدق می کند و بسیاری از فیلمسازان مطرح جهان از بازیگر انتظار دارند تا مطابق با دیدگاه خاص خودشان کاراکتر را خلق کنند.
بازیگر بایستى توانایى بازى در دامنه وسیعى را داشته باشد، از قالب اکسپرسیونیستى تا فرم رئالیستى و بنابر خواست متن و کارگردان در خدمت اثر شخصیت را خلق کند.
این بازیگر درباره همکاری با احمد معظمی نیز گفت: خوشبختانه همکاری با آقای معظمی برایم یک اتفاق خوب و ویژه بود به طوری که در طول کار به یک تفاهم فکری خوب رسیدیم و همین امر کار من را در مقابل دوربین راحت تر می کرد. خوشحالم که «ترور خاموش» با متن حساب شده آقای تراب‌نژاد توانسته مخاطب خودش را به دست آورد و جریان ساز باشد. اگر چه در تولیدات تلویزیونی معمولاً کمتر به چنین موضوعاتی پرداخته می شود، اما با توجه به بازخورد مثبت مخاطبان می دانیم که چقدر مجموعه در میان تماشاگران با استقبال روبرو شده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *