اعلام آمار تماشاگران تئاتر شهر و سنگلج

مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج تعداد تماشاگران نمایش‌هایی که طی هفته گذشته روی صحنه داشته‌اند را اعلام کردند.در این میان اجرای نمایش خاتون در ۱۸ اجرای خود میزبان ۸۸۷۷ تماشاگر بود.

به گزارش رسیده، مجموعه تئاتر شهر که در هفته گذشته میزبان ۴ نمایش بوده آمار تماشاگران خود را به تفکیک هر اجرا اعلام کرده است. نمایش خاتون به کارگردانی حسین عالم بخش که در سالن اصلی این مجموعه روی صحنه است طی ۱۸ اجرایی که تا ۱۱ آبان ماه داشته میزبان ۸۸۷۷ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۶۱ بلیت تمام‌بها، ۸ بلیت نیم‌بها و ۸۸۰۸ بلیت میهمان ارائه‌شده که در گیشه ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال ثبت‌شده است.
نمایش نقاشی اشر به کارگردانی فریبرز کریمی که ۱۳ نوبت در سالن قشقایی اجرا کرده را ۸۴۹ تماشاگر دیده‌اند. برای این نمایش ۴۱۳ بلیت تمام‌بها، ۶۱ بلیت نیم‌بها، ۷۹ بلیت تخفیف‌دار و ۲۹۶ بلیت میهمان صادرشده که در گیشه ۱۵۲ میلیون و ۱۰ هزار ریال برایش ثبت‌شده است.
نمایش ابوالهول به کارگردانی داوود پورحمزه نیز ۱۳ نوبت در پلاتو اجرا روی صحنه رفته است. این نمایش را ۴۰۵ تماشاگر دیده‌اند. ۲۰۷ بلیت تمام‌بها، ۴۹ بلیت تخفیف‌دار و ۱۴۹ بلیت میهمان برای این نمایش ارائه‌شده که در گیشه ۳۵ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال برایش داشته است.
نمایش خاموشخانه به کارگردانی مهدی مشهوری نیز ۵ اجرای خود را در سالن سایه پشت سر گذاشته است. این نمایش میزبان ۱۷۵ تماشاگر بوده که شامل ۸۴ بلیت تمام‌بها، ۸ بلیت نیم‌بها، ۸۳ بلیت میهمان می شود. گیشه این نمایش ۲۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال ثبت‌شده است.
تماشاخانه سنگلج نیز که از ۲ آبان میزبان نمایش آهسته با گل سرخ به کارگردانی هادی مرزبان شده تا ۱۳ آبان ماه میزبان ۱۱۹۵ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۸۰ بلیت تمام‌بها (۳۱۴ بلیت ۴۰ هزار تومانی – ۸۳ بلیت ۳۰ هزار تومانی و ۸۳ بلیت ۲۵ هزار تومانی)، ۳۹۵ بلیت نیم‌بها (۱۸۶ بلیت ۲۰ هزار تومانی – ۱۰۰ بلیت ۱۵ هزار تومانی و ۱۰۹ بلیت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومانی) و ۳۲۰ بلیت میهمان ارائه‌شده که جمع گیشه هفت اجرای اول ۲۳۸ میلیون و ۷۷۵ هزار ریال ثبت‌شده است.
تالار هنر در هفته گذشته اجرایی نداشته است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *