«افسانه ماردوش» در شبکه پویا

به گزارش مهر، انیمیشن «افسانه ماردوش» که شامل قسمت‌های جام جهان‌بین، اژی‌دهاک و نبرد فریدون است با تکنیک عروسکی تک فریم به کارگردانی حسین مرادی‌زاده و تهیه‌کنندگی مرکز پویانمایی صبا تولید شده است.
بخش اول این انیمیشن که توسط فریدون دانشمند نوشته شده به نام «جام جهان‌بین» به پیدایش جهان تا پادشاهی طهمورث می‌پردازد. ماجرا از پادشاهی جمشید شاه آغاز می‌شود و با یافتن جام جهان بین که در دست اهریمن است ادامه پیدا می‌کند.
بخش دوم این مجموعه با عنوان «آژی دهاک» ماجرای جمشید است که به جام جهان‌بین دست یافته و با مرداس فرزند ناخلف ضحاک درگیر می‌شود، شیطان بر شانه‌های ضحاک بوسه می‌زند و مارهایی بر شانه ضحاک می‌روید و پس از آن تسخیر ایران توسط قدرت شیطانی‌اش رخ می‌دهد.
بخش سوم با نام «نبرد فریدون» داستان پیشگویی به دنیا آمدن فریدون فرزند فرانک است که به گفته پیشگویان قرار است ضحاک را هلاک کند، ضحاک تا این نکته را درمی‌یابد فرمان به قتل نوزادان می‌دهد و…
قسمت «جام جهان‌بین» از مجموعه «افسانه ماردوش» امروز سه‌شنبه اول اردیبهشت ساعت ۲۱ از شبکه پویا پخش می‌شود

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

«افسانه ماردوش» در شبکه پویا

به گزارش روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا، انیمیشن «افسانه ماردوش» که شامل قسمت‌های جام جهان‌بین، آژی‌دهاک و نبرد فریدون است با تکنیک عروسکی تک فریم به کارگردانی حسین مرادی‌زاده و تهیه‌کنندگی مرکزپویانمایی صبا تولید شده است. بخش اول این انیمیشن به نام «جام جهان‌بین» است که به پیدایش جهان تا پادشاهی طهمورث می‌پردازد؛ ماجرا از پادشاهی جمشید شاه آغاز می شود و با یافتن جام جهان بین که در دست اهریمن است ادامه پیدا می‌کند. بخش دوم امروز ساعت 21 پخش مي شود و «آژید هاک»  نام دارد که ماجرای جمشید است که به جام جهان‌بین دست یافته و با مرداس فرزند ناخلف ضحاک درگیر می‌شود، شیطان بر شانه‌های ضحاک بوسه می‌زند و مارهایی بر شانه ضحاک می‌روید و پس از آن تسخیر ایران توسط قدرت شیطانی‌اش.بخش سوم «نبرد فریدون» داستان پیشگویی بدنیا آمدن فریدون فرزند فرانک است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *