افشاگری ها یکی پس از دیگری!

بانی فیلم، گروه تلویزیون: عده ای در پایان هفته گذشته لب به افشاگری گشودند. از علی علیزاده گرفته که درباره شبکه «من و تو» و پشتوانه مالی این شبکه سخن گفته است تا مصطفی عزیزی تهیه کننده سریال «راه بی پایان»!
علی علیزاده تحلیلگر سیاسی ساکن لندن با حضور در شبکه «من و تو» گفت: شفافیت را باید کسی اعلام کند که خودش شفافیت داشته باشد؛ تلویزیون «من و تو» ۹ سال از تاسیسش می‌گذرد اما تا حالا نگفته بودجه‌اش را از کجا می‌گیرد، از آمریکا، عربستان یا اسرائیل!؟
البته بحث حمایت های مالی که پشت برخی شبکه های ماهواره ای وجود دارد، همواره جزو ابهامات بزرگ رسانه ای است و بارها در این باره صحبت هایی به میان آمده است. اما پنج شنبه شب هفته گذشته تهیه کننده سریال «راه بی پایان» نیز درباره این سریال در یکی از شبکه های ماهواره ای لب به سخن گشود. وی با ذکر خاطراتی از پشت صحنه و تولید این سریال بیان کرد که به او گفته شده بود در این سریال قطعا یکی از خانمها باید با پوشش چادر ظاهر شود و این اتفاق در اغلب سریال ها می افتد و یکی از کاراکترهای اصلی با چنین پوششی ظاهر می شود! با این نقطه نظراتی که این تهیه کننده داشته، قطعا بازپخش سریال «راه بی پایان» با مشکلاتی روبرو خواهد شد. اما بحثی که این تهیه کننده درباره پوشش بازیگران داشته، درباره یکی از سریال های روی آنتن هم مطرح است. یکی از بازیگران سریال «دلدادگان» در فضای مجازی هم درباره حذف برخی سکانس های حدیث و پارسا با بازی ملیکا شریفی نیا و علی سخنگو نیز به دلیل پوشش شریفی نیا مطالبی را عنوان کرده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *