آغاز فیلمبرداری فیلم جدید مهدی کرم پور

امیر جعفری بازیگر «سوفی و دیوانه» شد

فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» با پایان مراحل پیش تولید در تهران کلید خورد.
به گزارش بانی فیلم، فیلمبرداری فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» به کارگردانی مهدی کرم پور از پنجشنبه هفته گذشته در تهران آغاز شده و براساس برنامه ریزی ها تا آبان ماه نیز به طول می انجامد.
امیر جعفری یکی از بازیگران اصلی این فیلم است که از چندی پیش با گروه تولید به توافق رسیده و هفته گذشته نیز مقابل دوربین رفت. این بازیگر که چندی پیش فیلم سینمایی «زاپاس» را روی پرده سینماها داشت اولین همکاری خود را با کرم پور تجربه می کند.
کرم پور همچنین یکی از نقش های اصلی خود را به چهره ای جدید با نام به آفرید غفاریان سپرده که برای اولین بار در اثری سینمایی مقابل دوربین می رود.
این فیلم بازیگران دیگری نیز خواهد داشت که اسامی تمامی آنان بزودی اعلام خواهد شد. فیلمنامه «سوفی و دیوانه» توسط مهدی سجاده چی و مهدی کرم پور به نگارش درآمده و بازنویسی آن تا روزهای پایانی پیش تولید ادامه داشت.
گروه تولید به جای خلاصه داستان مصرع شعر «من مست و تو دیوانه ما را که برد خانه/ صد بار تو را گفتم کم خور دو سه پیمانه» را برای روزنامه ارسال کرده اند.
سازندگان تلاش می کنند تا فیلم برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شود.
محمد آلادپوش مدیر فیلمبرداری فیلم جدید کرم پور است که پیش از این با این کارگردان در اپیزود «تهران، سیم آخر» از فیلم سینمایی «طهران تهران» و فیلم کوتاه «روی جاده نمناک» همکاری داشته است.
مجری طرح پروژه شهرزاد مهدوی است و شکوفا کریمی نیز به عنوان مدیر تولید در فیلم حضور دارد. آخرین ساخته کرم پور در سینما به فیلم سینمایی «پل چوبی» برمی گردد. «چه کسی امیر را کشت» و «جایی دیگر» دیگر عناوین سینمایی این کارگردان محسوب می شود.
تهیه کنندگی «سوفی و دیوانه» را کرم پور خود برعهده گرفته است.

اشتراک گذاری در:

نظرات 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *