مانی رهنما:

انتشار آهنگ با نام پسر بابک بیات،باعث افتخار من است

پنج سال است که از انتشار آلبوم آخرم با نام «من و تو» می‌گذرد. آلبومی دارم به نام «با خودم می‌رقصم» که ان‌شاءلله تا سه ماه آینده آماده خواهد شد.
مانی رهنما خواننده پاپ کشورمان در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص استاد بابک بیات و چگونگی آغاز فعالیت هنری‌اش با او گفت: من از سال ۱۳۷۱ خدمت استاد بابک بیات به صورت حرفه‌ای وارد دنیای موسیقی شدم؛ از همان دوران کودکی علاقه زیادی به آواز خواندن داشتم و به همین دلیل فعالیت خودم را با خوانندگی آغاز کردم و اولین آلبومم را به نام «فصل پرواز» در سال ۱۳۷۷ عرضه کردم.
وی در مورد مرحوم بابک بیات عنوان کرد: استاد بیات جریان ساز موسیقی بودند. ایشان در زمان قبل از انقلاب هم خواننده‌هایی را معرفی کردند که امروز ما آن‌ها را به عنوان بهترین‌ها در عرصه موسیقی می‌شناسیم؛ بعد از انقلاب هم به گفته خود استاد بیات ترانه‌خوانی را با من شروع کردند.
وی افزود: استاد بیات انسان بسیار موثری در شخصیت و کار من بودند.
این هنرمند بیان کرد: رابطه من و استاد بابک بیات بسیار نزدیک بود. طوری که حس پدر پسری بین ما بود و من ایشان را «بابا» صدا می‌کردم و البته قابل ذکر است که نام اصلی من «شهرام» است و نام «مانی» را استاد بیات به من پیشنهاد کردند. استاد بیات پسری داشتند با نام «مانی» که در سن ۱۲ سالگی بر اثر تالاسمی ماژور فوت شده بود. به همین دلیل ایشان از من خواستند که آهنگ‌هایم را با نام مانی رهنما منتشر کنم. در همان روزها من آهنگ «مرسدس» را خوانده بودم که با نام مانی رهنما منتشر کردم و البته از این بابت که با نام پسر استاد بیات آهنگ عرضه می‌کنم، بسیار احساس غرور و افتخار می‌‌کنم.
این خواننده تصریح کرد: پنج سال است که از انتشار آلبوم آخرم با نام «من و تو» می‌گذرد. همچنین آلبومی دارم به نام «با خودم می‌رقصم» که ان‌شاءلله تا سه ماه آینده آماده خواهد شد.
این هنرمند در مورد اجرای کنسرت گفت: آخرین اجرای کنسرتم در دی ماه سال گذشته بود، اما در حال حاضر بیشتر ترجیح می‌دهم ابتدا آلبوم جدیدم منتشر شود، سپس اجرای جدید داشته باشم.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *