انتشار تیزر قسمت سوم «سال‌های دور از خانه»+ ویدئو

در حال بارگزاری فیلم...

قسمت سوم سریال کمدی «سال‌های دور از خانه» به کارگردانی مجید صالحی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی تا چند ساعت دیگر منتشر می‌شود.

به گزارش رسیده، در سومین قسمت این سریال که اسپین‌آف مجموعه «شاهگوش» و روایتی کمدی از زندگی خنجری و زهره است، این دو شخصیت به دنبال سرنوشت عشقی خودشان می‌روند! احمد مهرانفر و هادی کاظمی این دو نقش را ایفا می‌کنند.

در این قسمت، خنجری باید در عمارت خانم طالبی با بازی آزیتا حاجیان، فکری به حال آینده خودش بکند و زهره هم در میان درگیری‌های شوهر دادن دخترخاله‌ بزرگتر، متوجه خواستگاری جدید برای نامزد خودش می‌شود!

همچنین در این قسمت، بازیگران جدیدی به مجموعه اضافه می‌شوند.

سریال کمدی «سال‌های دور از خانه» از ۳۱ فروردین توزیع شده و امروز جمعه (۱۳ اردیبهشت) قسمت سوم آن توزیع می‌شود.

حمید نجفی‌راد تیزر قسمت جدید این سریال را ساخته است.

بر اساس این گزارش، نسخه فیزیکی این مجموعه شنبه‌‌ها ساعت ۸ صبح در مراکز عرضه محصولات فرهنگی توزیع می‌شود اما ۱۲ ساعت زودتر (جمعه‌ شب‌ها ساعت ۹) امکان تماشای آنلاین و دانلود قانونی آن از سایت نماوا وجود دارد.

احمد مهرانفر (در نقش خنجری)، هادی کاظمی (در نقش زهره)، آزیتا حاجیان، گیتی قاسمی، حدیث میرامینی، علیرضا استادی، ملیسا ذاکری، مهرناز بیات، با هنرمندی زنده‌یاد حسین محب اهری و میرطاهر مظلومی، با حضور علی اوجی و امیر نوری و با معرفی احسان کریمی بازیگران اصلی این سریال کمدی هستند که توسط موسسه تصویرگستر پاسارگاد توزیع می‌شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *