انتشار جدیدترین تیزر «کارت پرواز»+ ویدئو

در حال بارگزاری فیلم...

جدیدترین تیزر فیلم سینمایی «کارت پرواز» ساخته مهدی رحمانی که همچنان در سینماهای هنر و تجربه در حال اکران است، منتشر شد.

به گزارش رسیده، فیلم سینمایی «کارت پرواز» آخرین ساخته مهدی رحمانی پس از فیلم‌های «دیگری»، «پنهان» و «برف» است که از ابتدای تیرماه در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شده و با توجه به استقبال خوب مخاطبان همچنان ادامه دارد.

«کارت پرواز» که تاکنون در فستیوال‌های معتبر جهانی حضور داشته و در جشنواره بین‌المللی Queen Palm پالم اسپرینگ در کالیفرنیای آمریکا، مهدی رحمانی موفق به دریافت جایزه طلایی بهترین کارگردانی، امیر عربی، مهدی رحمانی و بابک میرزاخانی موفق به دریافت جایزه طلایی بهترین فیلمنامه و ندا جبرئیلی بازیگر زن اصلی فیلم «کارت پرواز» موفق به دریافت جایزه نقره‌ای بهترین بازیگر زن در بخش مسابقه اصلی فیلم‌های سینمایی این جشنواره شدند.

تیزر جدید فیلم سینمایی «کارت پرواز» را ایمان بیات‌فر ساخته که پیش از این برای ساخت فیلم‌های کوتاه و مستندش جوایز متعدد از جشنواره‌های داخلی و خارجی دریافت کرده است.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «کارت پرواز» که به پدیده ترانزیت مواد مخدر از طریق بلعیدن به سایر کشورهای جهان می‌پردازد، آمده است: ندا برای حل بحران مالی‌اش، تصمیم گرفته که با بلعیدن مواد مخدر به ترانزیت آن روی بیاورد، اما این کار برایش خطراتی در پی دارد.

منصور شهبازی، ندا جبرئیلی، محمدعلی نجفی، اصغر رفیعی جم، شیرین یزدانبخش، طلا معتضدی، علی کلانتری و امین قوامی بازیگران «کارت پرواز» هستند.

 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *