انتشار پوستر متحرک فیلم سینمایی «فصل نرگس»؛تماشا کنید

در حال بارگزاری فیلم...

با نزدیک شدن به زمان اکران و نمایش عمومی فیلم سینمایی «فصل نرگس» به نویسندگی و کارگردانی نگار آذربایجانی  و تهیه کنندگی  سحر صباغ سرشت ، کمپین تبلیغاتی سینماتوگراف رسما آغاز به کار کرد و پوستر متحرک آن برای رسانه ها رونمایی شد.

«تو ارزش روزهای زندگی رو به اندازه من نمیدونی»، از دیالوگهای ماندگار فیلم به قلم نگار آذربایجانی است که نماد بارز و ارزشمند فیلم به شمار می رود و به همراه لوگو تایپ فارسی ، انگلیسی «فصل نرگس» توسط  سیروس سلیمی خطاطی و طراحی شده است.

یکتا ناصر ، ریما رامین فر ، پژمان بازغی و امیر آقایی بازیگران اصلی فیلم به شمار می روند و حضور چهره هایی همچون ، شایسته ایرانی ، محمدرضا هدایتی ، صالح میرزاآقایی ،شیرین اسماعیلی ، شبنم گودرزی و گوهر خیراندیش ترکیب بازیگران«فصل نرگس»را تشکیل می دهند.

گفتنی است پوستر متحرک این فیلم با بخشی از موسیقی تیتراژ پایانی،توسط  حمیدرضا اسحاقی  طراحی و اجرا شده است ،همچنین مشاور رسانه ای منصوره بسمل و مدیر تبلیغات مجازی فصل نرگس ؛ آریان امیر خان هستند .

«فصل نرگس» در سال ١٣٩۴ تولید شد و اولین بار در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر به نمایش درآمد و در نیمه اول مرداد ماه پس از پایان اکران فیلم «رگ خواب» در سینماهای کل کشور اکران عمومی خواهد شد .

حمیدرضا عارف سرمایه گذار و مجری طرح  فیلم است و بنیاد سینمایی فارابی و موسسه فرهنگی هنری آوای هنر سلامت نیز با توجه به ارزشهای محتوایی و درون متنی  این اثر پس از ساخت و تولید اقدام به مشارکت در فیلم فصل نرگس کردند.

پخش کننده داخلی فصل نرگس موسسه بهمن سبز ، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و سینمای سرگروه نمایش دهنده فیلم سینما استقلال است.

«فصل نرگس »روایت عاشقانه ای از زندگی است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *