اکران آنلاین فیلم «لیام نیسون»

اکران فیلم سینمایی «ساخت ایتالیا» با بازی «لیام نیسون» به صورت اینترنتی آغاز شد، این فیلم که قرار بود امسال اکران شود به دلیل شیوع بیماری کرونا راهی چرخه اکران اینترنتی شد تا شانس خود در این مدیوم را بیازماید، این شیوه از اکران با توجه به قرنطینه جهانی تاکنون با استقبال خوبی روبرو شده است.
به گزارش میزان، این فیلم در جهت مخالف آثار پیشین لیام نیسون بوده و در ژانر کمدی ساخته شده است، لیام نیسون بازیگر مطرح آثار سینمایی همچون جنگ ستارگان، ربوده شده و خاکستری در فیلم سینمایی «ساخت ایتالیا» اثری در ژانر کمدی به ایفای نقش پرداخته است.
لاینگیتز اینترتیمنت، کمپانی مطرح فیلمسازی جهان ساخت این پروژه را بر عهده گرفته است، جیمز دارسی علاوه بر کارگردانی نگارش فیلمنامه «ساخت ایتالیا» را نیز بر عهده داشته است.

دارسی پیش از این بیشتر به عنوان بازیگر در عرصه هالیوود شناخته می‌شود، از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به اطلس ابر، هیچکاک، ناخدا و فرمانده: آخر دنیا، یک جن‌زده آمریکایی، جن‌گیر: آغاز، وحی، صعود ژوپیتر، بیا پلیس باشیم، بازمانده، دبلیو‌ای اشاره کرد.
والریو بیلو، لینزدی دانکن، جیان مارکو تاوانی، هلنا آنتونیو، مارکو کواگیلی و میشل ریچاردسون از جمله بازیگرانی هستند که در کنار «لیام نیسون» در فیلم سینمایی «ساخت ایتالیا» به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: یک هنرمند آواره برای دیدار با تنها فرزند و همچنین همسر سابقش راهی ایتالیا می‌شود، اما در این راه اتفاقات عجیبی را تجربه می‌کند که بعضا به ایجاد فضایی کمیک و موقعیت محور ختم می‌شود.

براساس آخرین اخبار قرار بود فیلم سینمایی «ساخت ایتالیا» هفتم ماه آگوست سال ۲۰۲۰ اکران بین المللی خود در سینما‌های جهان را آغاز کند به دلیل شیوع بیماری کرونا همچون تمامی آثار هالیوود اکرانش لغو شد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *