اکران نسخه‌ با کیفیت دوبله «جاده» فلینی در ارسباران

نسخه‌ی با کیفیت دوبله‌ فیلم «جاده» ساخته فدریکو فلینی، چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۹ در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران ‌نمایش داده شده و پس از آن نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش رسیده،، پس از استقبال سینمادوستان از اکران نسخه‌ نایاب دوبله‎ اول «مردی برای تمام فصول» پس از نیم قرن، در جلسه‌ هفته‌ گذشته؛ یازدهمین برنامه‌ «فیلم بزرگ روی پرده بزرگ» کافه سینما و فرهنگسرای ارسباران، به ‌اکران نسخه‌ باکیفیتی از «جاده» اثر فدریکو فلینی در سالن اصلی، اختصاص خواهد داشت. نسخه‌ای که همراه با باند صوتی دوبله‌ کیفیت بالای فیلم، به‌مدیریت خسرو خسروشاهی خواهد بود. در این نسخه، منوچهر اسماعیلی به‌جای آنتونی کوئین و شهلا ناظریان به‌جای جولیا ماسینا صحبت کرده‌اند.

جاده، از مشهورترین آثار فدریکو فلینی، کارگردان بزرگ ایتالیایی به‌حساب می‌آید. این فیلم برنده‌ بهترین کارگردانی از جشنواره ونیز در سال ۱۹۵۴ و همچنین برنده بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان از اسکار ۱۹۵۶ شده است. آنتونی کوئین جولیا ماسینا ، ریچارد بیسهارت و… بازیگران فیلم جاده هستند.

جلسه نقد و بررسی فیلم نیز با حضور امیر قادری پس از اکران آن برگزار خواهد شد. فرصتی برای علاقه‌مندان سینما تا فیلم‌های کلاسیک را، یک بار دیگر روی پرده‌ی بزرگ به‌تماشا بنشینند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *