ایراد رییس سازمان سینمایی به آمار کرونایی های کشورهای همسایه!

بانی فیلم: رییس سازمان سینمایی در توئیتی که مشخص نیست چه مناسبتی با جایگاه دولتی او دارد، آمار کرونایی های برخی از کشورهای همسایه را شبهه ناک دانست! او همچنین نوشت قطع زنجیره انتقال کرونا یعنی بلوغ و عزم ملی.

در حالی که سینماهای کشور همچون خیلی از نقاط دنیا به دلیل تبعات ناشی از شیوع کرونا گرفتار تعطیلی شده اند و هنوز وعده های سازمان سینمایی در حد مصوبات کارگروه بررسی آسیب های کرونا در سینما باقی مانده، حسین انتظامی در توئیتی آمار اعلامی روسیه و‌ ترکیه و سعودی و …. را درباره مبتلایان به کرونا شبهه ناک دانست! مسئله ای که مشخص نیست دقیقاً چه مناسبتی با جایگاه او دارد و اینکه آیا بازتابهای آن در عرصه دیپلماسی خارجی چه خواهد بود. جالب آنکه او جدولی حاوی اطلاعاتی در این باره را نیز منتشر کرده است!

او در جدیدترین توئیت خود نوشت: «اگر بتوانیم‌ با قطع زنجیره، درصد رشد بیماری را کنترل کنیم، یعنی بلوغ و ⁧‫عزم ملی⁩ داریم، نو‌عدوست‌ایم، مسئولانه رفتار می‌کنیم و قدر کادر جان‌برکف درمانی را دانسته‌ایم. ضمنا با همه‌گیری ⁧‫کرونا⁩، آمار اعلامی روسیه و‌ ترکیه و سعودی و دیگران(همگی تقریبا صفر) منطقی‌ به نظر می‌رسد؟».

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *