آغاز بازی سعید نیک پور، پندار اکبری، آرزو نبوت و...

«ایراندخت» کلید خورد

سریال پر بازیگر محمدرضا ورزی با موضوع زندگی ستارخان و باقرخان هفته گذشته کلید خورد.
به گزارش بانی فیلم، محمدرضا ورزی پس از ساخت سریال «معمای شاه»، «تبریز در مه»، «سالهای مشروطه» و… با پرداخت به تاریخ معاصر این بار نیز موضوعی در همان حال و احوال را دستمایه سریال سازی قرار داده و در سریال «ایراندخت» قرار است به زندگی برخی از شخصیت های مشروطه نظیر ستارخان و باقرخان بپردازد.
شنیده می شود سعید نیک پور بازیگر ثابت اکثر کارهای ورزی به همراه پندار اکبری و آرزو نبوت تا به حال جلوی دوربین محمدرضا ورزی رفته اند اما بزودی این سریال پر بازیگر شاهد حضور چهره های دیگری نیز جلوی دوربین ورزی خواهد بود.
پندار اکبری، بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌و‌گو با ایکنا درباره کار جدید خود گفت: دو روز است بازی در سریال جدید محمد رضا ورزی را آغاز کرده‌ام. این کار «ایران دخت» نام دارد و در آن به تاریخ مشروطه و زندگی برخی از شخصیت‌های مشروطه نظیر ستارخان و باقرخان پرداخته خواهد شد.
وی افزود: فیلمنامه‌ای که به ما داده شده ۲۰ قسمتی است، اما اینکه تعداد قسمت‌ها زیاد می‌شود یا خیر را من مطلع نیستم. این سریال لوکیشن‌های متعددی دارد که شهرک غزالی و کاخ گلستان از جمله آنها هستند.
بازیگر سینما و تلویزیون متذکر شد: هنوز بسیاری از بازیگران این سریال جلوی دوربین نرفته‌اند، تنها من، سعید نیک پور، آرزو نبوت هنرمندانی هستیم که بازی خود را آغاز کرده‌ایم، و لیکن به زودی دیگر هنرمندان این مجموعه نیز به کار اضافه خواهند شد.
اکبری در پایان سخنانش گفت: جدا از این سریال به زودی در کار تئاتری که کارگردانی آن را پدرم (عبدالرضا اکبری) بر عهده دارد، حضور خواهم داشت.

اشتراک گذاری در:

نظرات 1
  1. بازیگر نام برده در ایراندخت همه خوب بودن مخصوصا خانم آرزو نبوت و سعید نیکپور یک هنرمند پیشکسوت و قدرتمند در کنار یک جوان فوق العاده و بینظیر که یک بازیگر به معنای واقعی است از همه نظر عالی هستن خانم نبوت بهترینهارو برای سریال خواهانم و منتظرم هنرنمایی این عزیزان رو ببینم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *