فیلمبرداری فیلم جدید نادر طریقت در سکوت خبری به پایان رسید

«اینجا هم باران می بارد» روی میز تدوین

فیلمبرداری جدیدترین فیلم سینمایی نادر طریقت در سکوت خبری به پایان رسید.
به گزارش بانی فیلم، فیلمبرداری جدیدترین فیلم سینمایی نادر طریقت با نام «اینجا هم باران می بارد» به تهیه کنندگی محمد متوسلانی و به نویسندگی هستی طریقت پس از حدود یک ماه به تازگی به پایان رسیده و در حال حاضر فیلم مراحل فنی خود را پشت سر می گذارد.
نادر طریقت در طی دوری ۱۰ ساله اش از سینما به دلیل اختلاف نظرهایی که با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و زیر مجموعه های آن داشت، نتوانست فیلم دوم خود را بسازد و خانه نشین نشد. وی در طول این سال ها چندین فیلم بلند داستانی و مستند را تهیه و کارگردانی کرده است.
فیلم سینمایی «خاطره» به تهیه کنندگی حبیب اسماعیلی، اولین فیلم سینمایی طریقت است که در سال ۷۸ و در جشنواره فیلم فجر حضور داشت. این فیلم که امتیاز حضور در بخش ملی را کسب کرده بود، در نهایت تعجب از این بخش خارج و باعث شد به خوبی دیده نشود.
مریم بخشی، احمد نجفی، اتابک نادری، زهرا داوودنژاد، احمدرضا اسعدی، بیوک میرزایی، محمد برسوزیان، رسول نجفیان، اصغر نجات، رحیم مهدی خانی، ثنا حاجی زاده، اسدالله یکتا، فاطمه شکری، محمد ضیایی، نجاتعلی مرادی، بهار رسولی، محمدعلی عزیزی، مرتضی عیوضی نیا، رضا عباس زاده، مهدی سعیدی، محمود حیدری، سالار طایفه اسلام، محمد سرکانی، به همراه هنرمندان خردسال ایلیا زمانی نژاد و نرگس علیمرادی، آرینا رمضانی و (با حضور) امین طریقت و غزاله جزایری و با درخشش جمشید مشایخی بازیگرانی هستند که در «اینجا هم باران می بارد» به ایفای نقش پرداخته اند.
در خلاصه داستان این فیلم آمده: در یک خانواده چهار نفری که با دنیایی از مشکلات دست و پنجه نرم می کنند، مادر خانواده در پی این است تا تنها آرزوی پسر نیمه بینای خود را برآورده کند که خود این ماجراهایی را در پی دارد… .
دیگر عوامل پشت دوربین این پروژه عبارتند از: فیلمنوشت: هستی طریقت (براساس طرحی از مهدی علمی نیا)، موسیقی: فضل الله توکل، تدوین: مرتضی مشهودی، مدیر تصویربرداری: حمید شکوهی، گروه تصویربرداری هوایی: موسسه فرادید هنر ایرانیان (گروه فرادید) شهروز کیایی، محمدرضا صدیق، سعید نوری، صدابردار: داود قلی پور، طراح گریم: محمد ضیایی، طراح صحنه و لباس: محمد ضیایی، سرپرست گروه کارگردانی و برنامه ریز: رضا عباس زاده، دستیاران کارگردان: امین طریقت، مهدی سعیدی، منشی صحنه: ملینا رضایی، مدیر صحنه: غزال تاجبخش، جلوه های ویژه بصری (رایانه ای): سپهر کشن فلاح، سرپرست گروه بدلکاری: رضا محمدی، عکاس: حسین چراغی، عکاس پشت صحنه: محمود حیدری، مدیر تولید: محمد علی عزیزی، مدیر تدارکات: محمد مهدی پور، مجری طرح: موسسه هفتمین هنر هستی، سرمایه گذار: نادر طریقت.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *