بازتاب «رویاهای دم صبح» در برلین از زبان کارگردان مستند

دومین نمایش فیلم «رویاهای دم صبح» به کارگردانی مهرداد اسکویی امروز ساعت ۱۳ در شصت و ششمین جشنواره فیلم برلین خواهد بود و رضا میرکریمی به تماشای این مستند می‌نشیند.

مهرداد اسکویی مستندساز که این روزها با مستند سینمایی «رویاهای دم صبح» در شصت و ششمین جشنواره فیلم برلین حضور دارد به خبرنگار مهر گفت: «رویاهای دم صبح » عصر روز گذشته ۲۷ بهمن ماه در بخش رقابتی «نسل نو» روی پرده رفت که با استقبال خوب تماشاگران نیز مواجه شد.

وی ادامه داد: ماریان ردپس مدیر بخش رقابتی «نسل نو» به همراه فیلمسازانی از کشورهای شیلی، کانادا، سوئد، چک، بلغارستان، استرالیا، فرانسه و آلمان که آثاری در بخش «نسل نو» دارند برای دیدن این فیلم به سالن آمده بودند.

اسکویی با اشاره به حضور سینماگران ایرانی که برای دیدن این مستند سینمایی به سالن آمده بودند، گفت: عوامل فیلم سینمایی «لانتوری» و «والدراما» به همراه فاطمه معتمد آریا و برخی از عوامل فیلم «رویاهای دم صبح» چون محمد حدادی مدیر فیلمبرداری، پارسا کریمی صدابردار، افشین عزیزی آهنگساز، امیر ادیب پرور تدیونگر، سیاوش جمالی دستیار کارگردان، حمیدرضا فطوره چیان مدیر رنگ آمیزی تصاویر و سیندخت رحیمیان مدیر پس از تولید نیز در سالن حضور داشتند.

این مستندساز درباره بازتاب هایی که پس از نمایش این مستند سینمایی از سوی تماشاگران دریافت کرده است، توضیح داد: پس از نمایش فیلم با پرسش های بسیاری مواجه شدم. یکی از این سوالات درباره چگونگی دریافت مجوز برای ساخت مستند «رویاهای دم صبح» بود. همچنین درباره ممیزی هایی که به فیلم وارد شده سوال شد و من نیز درباره روند دریافت مجوز ساخت این مستند پاسخ دادم و گفتم که به هیچ عنوان با ممیزی مواجه نشدم و این فیلم به راحتی در ایران نمایش داده شد.

اسکویی تاکید کرد: کیفیت پخش فیلم خوب بود و محمد حدادی مدیر فیلمبرداری گفت که بهترین نمایش از فیلم «رویاهای دم صبح» را در جشنواره برلین دیده است. همچنین به گفته نسرین میرشب مدیر شرکت «دیرم لب» و پخش کننده بین المللی این مستند سینمایی، پس از نمایش «رویاهای دم صبح» کشورهای بسیاری برای حضور این فیلم در جشنواره های مختلف دعوت کرده اند.

کارگردان فیلم مستند «رویاهای دم صبح» با اشاره به دومین نمایش این فیلم مستند گفت: دومین نمایش مستند «رویاهای دم صبح» امروز ۲۸ بهمن ساعت ۱۳ در شصت و ششمین جشنواره فیلم برلین نمایش داده می شود و رضا میرکریمی مدیرعامل خانه سینما نیز به تماشای این مستند سینمایی می نشیند.

اسکویی در پایان تاکید کرد: سومین و آخرین سانس این مستند سینمایی عصر فردا ۲۹ بهمن ماه ساعت ۱۴ خواهد بود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *