بازداشت هنرپیشه آمریکایی برای ادعای دروغ بمب‌گذاری در قطار

«تی جِی میلر» هنرپیشه و کمدین آمریکایی دیروز در فرودگاه لاگاردیای نیویورک به اتهام تلفن دروغین در مورد تهدید بمب‌گذاری در قطاری در کنکتیکات، دستگیر شد.
به گزارش فارس به نقل از هالیوود ریپورتر، «تی جِی میلر» هنرپیشه و کمدین آمریکایی دیروز در فرودگاه لاگاردیای نیویورک به اتهام تلفن دروغین در مورد تهدید بمب‌گذاری در قطاری در کنکتیکات، دستگیر شد.

هنرپیشه فیلم «سیلیکون وَلی» به اتهام اطلاعات کذب در مورد تهدید بمب‌گذاری در قطاری در کنکتیکات دستگیر شده است. مبلغ یکصد هزار دلار به عنوان وثیقه برای آزادی موقت وی مقرر شده است.

این کمدین و هنرپیشه ۳۶ ساله در تماس تلفنی که با ۹۱۱ داشته اعلام کرده که در قطار آمترَک در حال سفر از واشنگتن دی‌سی به ایستگاه پن در نیویورک است و یک مسافر خانم با ساکی که حاوی بمب است در قطار حضور دارد.

پس از تماس تلفنی میلر، قطار در ایستگاه گرین‌فارمز کنکتیکات در منطقه وست‌پورت متوقف شده و تمام مسافران پیاده شده و تیم متخصص کشف و خنثی‌سازی بمب وارد عمل می‌شوند لیکن هیچ‌گونه اثری از بمب، ماده منفجره و تهدید تروریستی مشاده نمی‌شود.

پس از تحقیقات پلیس مشخص می‌شود که میلر در قطاری دیگر بوده و ادعای وی مبنی بر وجود بمب کذب بوده است که متعاقب آن دیروز دستگیر شد.

میلر امروز با وثیقه ۱۰۰ هزار دلاری آزاد شد تا تاریخ دادگاه وی مشخص شود. قاضی این پرونده گفته که این جرم در صورت اثبات گناهکاری میلر می‌تواند برای این هنرپیشه حداقل ۵ سال حبس در پی داشته باشد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *