بازپخش سریال «کوچه اقاقیا» در شبکه شما

بازپخش سریال «کوچه اقاقیل» روی آنتن شبکه شما می رود.
به گزارش بانی فیلم، بازپخش سریال «کوچه اقاقیا» به نویسندگی و کارگردانی رضا عطاران هر شب ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه شما می رود.
کوچهٔ اقاقیا مجموعه‌ای کمدی ساخته رضا عطاران تولید ۸۳-۱۳۸۲ در شبکه تهران است.
این سریال ، داستان سال های پایانی حیات نصرت خان تهرانی است که با سرایدار وفادارش میکائیل زندگی میکند، با آزاد شدن پسرش فرامرز از زندان تصمیم میگیرد باقی فرزندانش را دورهم جمع کند!
ایده قبلی رضا عطاران برای این سریال نمایان کردن یک خانواده اصفهانی به سرپرستی رضا ارحام صدر بود که به دلیل بیماری نقش نصرت خان را نپذیرفت و با جایگزین شدن منوچهر نوذری نام فامیلی این خانواده از اصفهانی به تهرانی تغییر یافت!
در این سریال بازیگران بسیاری حضور داشتند. از جمله: زنده یاد منوچهر نوذری در نقش نصرت خان تهرانی، علی صادقی در نقش شهروز،
رضا عطاران در نقش فرامرز تهرانی، شهاب عسگری در نفش فریدون تهرانی، شادروان باقر صحرارودی در نقش میکاییل دربندی، ساقی زینتی در نقش طلعت، شقایق دهقان در نقش نیلوفر میرغضب زاده تاجر کلی و جزئی، اکبر دودکاردر نقش پزشک خانواده، روشنک عجمیان در نقش گلچهره تهرانی، مجید صالحی در نقش گُشتاسب، کتایون امیرابراهیمی در نقش گلنسا (همسر دوم نصرت خان)، یوسف تیموری در نقش علیرضا تهرانی، رضا شفیعی‌جم در نقش فرهاد تهرانی، زهره مجابی در نقش مهناز، زنده یاد ناصر گیتی‌جاه در نقش آقا نوری، افشین سنگ چاپ در نقش ضیا، خشایار راد در نقش فریبرز حسام، زنده یاد عارف لرستانی در نقش جلال ، دوست علی رضا
سریال «کوچه اقاقیا: هر شب ساعت ۲۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۴ از شبکه شما پخش می شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *