گوهر خیراندیش به گروه بازیگران فیلم جدید علیرضا رئیسیان پیوست

بازگشت عوامل «مردی بدون سایه» از اسپانیا

با اتمام فیلمبرداری بخش های مربوط به اسپانیا، سازندگان فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» هم اکنون مشغول ادامه تولید این فیلم در تهران هستند.
به گزارش بانی فیلم، پس از اتمام فیلمبرداری فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» به کارگردانی علیرضا رئیسیان در کشور اسپانیا، سازندگان این فیلم هم اکنون مشغول تولید بخش های باقی مانده در نقاط مختلف تهران هستند. گروه تولید این پروژه برای فیلمبرداری در کشور اسپانیا به مدت یک هفته عازم جنوب این کشور شدند. نکته جالب اینکه رسانه های اسپانیایی نیز پس از چندی به انعکاس اخبار این پروژه پرداختند. یکی از روزنامه های چاپ کشور اسپانیا، نام ساخته جدید علیرضا رئیسیان را «مرد تنها» اعلام کرده است. روزنامه «دیاریو سور» یکی از نشریات این کشور است که خبر این پروژه سینمایی را با تیتر: «آغاز فیلمبرداری «مرد تنها» ساخته علیرضا رئیسان» منتشر کرد. این رسانه همچنین در تمجید از لیلا حاتمی یکی از بازیگران اصلی این فیلم نوشت: «لیلا حاتمی در داخل و هم در خارج از ایران شهرت دارد و یک ستاره واقعی بین المللی محسوب می شود… . بازیگر نقش اول فیلم «جدایی نادر از سیمین» در سال ۲۰۱۱ در جشنواره بین‌المللی فیلم برلین جایزه خرس نقره ای بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد».
خبر دیگر درباره «مردی بدون سایه» اضافه شدن گوهر خیراندیش به گروه بازیگران آن است. خیراندیش در کنار لیلا حاتمی، فرهاد اصلانی و امیر آقایی گروه بازیگران این فیلم را تشکیل می دهند.
رئیسیان پیش تر در گفت وگویی با بانی فیلم درباره مضمون و حال و هوای داستان «مردی بدون سایه» گفت: «این فیلم سومین سه گانه پس از فیلم های «چهل سالگی» و «دوران عاشقی» محسوب می شود. فیلمنامه آن برداشتی آزاد از «زن پارسا»ی الهی نامه عطار نیشابوری است و با نگاهی به مسایل اجتماعی به بحران عاطفی انسان معاصر می پردازد».
رئیسیان خود تهیه کنندگی «مردی بدون سایه» را برعهده دارد.
با توجه به زمان زیادی که تا جشنواره سی و هفتم فیلم فجر باقی مانده این احتمال وجود دارد که «مردی بدون سایه» برای اولین بار در این فستیوال به نمایش درآید. با این حال سازندگان نیم نگاهی نیز به جشنواره های خارجی خواهند داشت.
«دوران عاشقی» آخرین ساخته رئیسیان است که در سال ۹۳ با بازی بازیگرانی چون لیلا حاتمی، شهاب حسینی، فرهاد اصلانی، بیتا فرهی، نسیم ادبی، پرویز پورحسینی و… روی پرده سینماهای سراسر کشور رفت.
این کارگردان در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «دوران عاشقی»، «چهل سالگی»، «پرونده هاوانا»، «ایستگاه متروک»، «سفر» و «ریحانه» را دارد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *