بازی مصطفی زمانی در «بیست هفته»

غفاری به سوره سینما گفت: بعد از اینکه بازی در سینمایی «کوچه بی‌نام» را به پایان رساندم، بازی در سه فیلم کوتاه داستانی و نیمه بلند را قبول کردم، به این دلیل که اینگونه آثار به بازیگر اجازه می‌دهد با آسودگی بیشتر دست به خلاقیت بزند. به عبارت بهتر بستری برای تمرین گسترده به دست می‌آورد، چیزی که در یک فیلم بلند سینمایی که برای اکران عمومی آماده می شود، مجال بروز آن وجود ندارد.
وی افزود: سه هفته پیش فیلمبرداری فیلم نیمه بلند «بیست هفته» به کارگردانی مسعود قراگزلو را به پایان رساندیم. من در این پروژه با سحر دولتشاهی و مصطفی زمانی همبازی بودم. این اثر نیمه بلند برای حضور در جشنواره ها آماده می شود و من از اینکه سهمی در آن داشتم خوشحالم. وقتی کارگردانان این آثار که جوانانی خوش ذوق و با استعداد هستند از تو دعوت می کنند تا در تجربه های ارزشمندشان شریک باشی، چه دلیلی برای دریغ همکاری وجود دارد؟ من همیشه از آثار سینمایی و کوتاه استقبال کرده‌ام.
غفاری در پاسخ به این سوال که آیا با پایان‌بندی «کوچه بی‌نام» موافق است، گفت: با توجه به اینکه فیلم هنوز برای مردم به نمایش در نیامده اجازه دهید اشاره مستقیمی نداشته باشم و تنها به گفتن این نکته اکتفا می‌کنم که سرنوشت کاراکتر من در «کوچه بی نام» شبیه به سرنوشتی بود که در فیلم «برف» داشتم. در آن فیلم من به پادگان برنمی‌گردم تا خدمت سربازی ام را ادامه بدهم، در فیلم «کوچه بی‌نام» هم یک نوع سرخوردگی باعث می‌شود، تصمیم ناگهانی و عجیب بگیرم.
 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *