حاجی عبداللهی:

برای یک سکانس چهار بار گریم شدم

هومن حاجی عبداللهی گفت:به عقیده من تلویزیون می‌تواند سطح سلیقه مخاطب را بالا ببرد. اتفاقی که به شدت در این روزها می‌افتد این است که مخاطبان برنامه‌ای را موفق می‌دانند که خستگی روزمره آنها را از بین ببرد که این اشتباه بزرگی است.
به گزارش فارس،‌ نشست بررسی سریال «بیمار استاندارد»‌، با حضور عوامل و بازیگران سریال در فارس برگزار شد. هومن حاجی‌عبداللهی بازیگر نقش داود در این سریال، در این مراسم گفت:‌ در ابتدا که به این سریال دعوت شدم ۴ قسمت ابتدایی را خواندم و سعید آقاخانی همان زمان چندین نقش را به من پیشنهاد داد و خودم نقش داود را انتخاب کردم. تکلیف شخصیت‌های این سریال از ابتدا مشخص بود و آقاخانی نیز کاملاً‌ روی تمامی کاراکترها اشراف داشت.
وی ادامه داد: «بیمار استاندارد»‌ کار داستانی پُرگره‌ای بود که مخاطب می‌بایست از قسمت ابتدایی آن را دنبال می‌کرد و طوری نبود که با دیدن یک سکانس همه قصه را متوجه شود.
بازیگر سریال «آقا و خانم سنگی» در ادامه بیان داشت:‌ به عقیده من تلویزیون می‌تواند سطح سلیقه مخاطب را بالا ببرد. اتفاقی که به شدت در این روزها می‌افتد، این است که مخاطبان برنامه‌ای را موفق می‌دانند که خستگی روزمره آنها را از بین ببرد که این اشتباه بزرگی است و دوست ندارند بعد از تماشای اثری قدرت تفکر خود را به کار انداخته و درباره آن کمی فکر کنند. وی ادامه داد: امیدوارم که «بیمار استاندارد»‌ از شبکه‌های نظیر آی‌فیلم بازپخش شود و عده‌ای که نتوانستند این سریال را در ایام نوروز تماشا کنند، بازپخش آن را نگاه کنند. نکته مهم این است که اگر گروهی برای ساخت یک سریال در کنار هم قرار می‌گیرند، نیتشان این نیست که خود را به زمین بزنند حضورم در این سریال را بسیار دوست داشتم و یکی از بهترین کارهایی بود که تا به حال انجام داده‌ام. همچنین گروه پشت صحنه واقعاً‌ به ما انرژی می‌دادند و هر کدام به نوبه خود بهترین‌ها بودند.
هومن حاجی‌عبداللهی در ادامه گفت:‌ بدترین اتفاقی که در این میان افتاده، راحت‌طلب بودن مردم و صدا و سیما است. هر سال تلویزیون سریال «پایتخت»‌ را می‌سازد و همه مردم هم همه‌ساله منتظر پخش این سریال هستند، اما معتقدند باید آنقدر کارهای مختلفی در طول سال ساخته شود که تفاوت بین آنها را به وجود آورد. به عنوان بازیگری که در «پایتخت»‌ بازی کرده با اطمینان محض می‌گویم هیچ وقت ما در تولید «پایتخت»‌ به این فکر نمی‌کنیم که هر چه بسازیم مردم می‌بینند بلکه مدام در حال سختگیری هستیم. وی درباره برنامه «رنگین‌کمان» نیز گفت:‌ «رنگین‌ کمان»‌ از سال گذشته به صورت تولیدی ضبط می‌شود و ما نیز تا خرداد ماه امسال این برنامه را ضبط کردیم که قرار است پخش شود، اما اینکه این برنامه تا چه زمانی ادامه دارد را نمی‌دانم. وی ادامه داد: حدود ۲۰ سال است که در این حیطه فعالیت می‌کنم و اتفاقی به سمت اجرا آمدم، اما مدتی است که بازیگری را از سر گرفتم، چرا که بازیگری را بسیار دوست دارم. فردی هم نیستم که چند کار به صورت همزمان قبول کنم و سعی می‌کنم کارهایی که قبول می‌کنم را در مدت زمانی مناسب انجام دهم.
حاجی‌ عبداللهی با اشاره به سختی‌های تولید این سریال، گفت:‌ یادم است ۴ بار برای سکانس یخ‌ زدن داود گریم شدم که خیلی برایم سخت بود و چند بار از آن هم بازی‌ام ساعت ۳ صبح تمام شد و حدود نیم ساعت مشغول پاک کردن گریمم بودم. فیلمنامه «بیمار استاندارد»‌ را از همان ابتدا دوست داشتم و به دنبال نقشی خاص و متفاوت بودم و از این به بعد هم مطمئناً نقشی مثل داود را بازی نخواهم کرد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *