عضو هیأت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس:

برخی از کارگردانان شبکه نمایش خانگی تنها به دنبال منافع مادی هستند!

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه قیمت محصولات شبکه نمایش خانگی با اقتصاد مردم همخوانی ندارد،گفت: برخی از کارگردانان تنها به دنبال منافع مادی هستند بنابراین مشخص است که نمی‌توان انتظار داشت با این شرایط سطح محصولات خانگی سینمایی را به طریق جامع ارتقا داد.

علیرضا ابراهیمی در گفت وگو با خانه ملت درباره سطح کیفی محصولات هنری در سینما گفت: شبکه نمایش خانگی در جامعه هنری کشور بر حسب یک ضرورت فرهنگی شکل گرفته است اما متاسفانه سینمای خانگی نتوانسته است، همسو با شرایط فرهنگی واقتصادی جامعه حرکت کند.

نماینده مردم رامیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از فیلم های سینمایی خانگی سنخیت مناسبی با فرهنگ ایرانی ندارد تصریح کرد: شبکه نمایش خانگی می بایست تحکیم کننده ملزومات فرهنگی و هنری در میان خانواده ها باشد.

ابراهیمی افزود: اساس شکل گیری سینما خانواده بر پایه بهبود اقتصاد سینمایی کشور پایه گذاری شده است اما نباید فیلم ها در سینمای خانگی تنها برمبنای معیارهای اقتصادی تولید شوند.

عضو هیأت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه نرخ محصولات سینمای خانگی با اقتصاد مردم همخوانی ندارد یادآورشد: برخی از کارگردانان تنها به دنبال منافع مادی هستند و این در حالی است که برخی از فیلم ها در سینمای خانواده فاقد محتوای فرهنگی و اجتماعی مناسبی هستند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *