سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس:

برخی روزنامه‌های معروف منتسب به دولت مرکز توزیع کاغذ شده اند!

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با استناد به گزارش اعضای کمیته کنترل بحران کاغذ، گفت: برخی از روزنامه‌های معروف منتسب به دولت مرکز توزیع کاغذ شده اند.

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به قرائت گزارش اعضای کمیته کنترل بحران کاغذ در کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: آقایان وکیلی و قاضی‌زاده به عنوان اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در کمیته کنترل بحران کاغذ، گزارشی ارائه کردند که جنبه‌های مختلفی داشت و به برخی مشکلات در عرصه کاغذ پرداخته بود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: برای کاغذ ارز دولتی زیاد استفاده شده است؛ ضمن آنکه واردکنندگان دریافت‌کنندگان ارز دولتی مجهول الهویه هستند و حتی این امکان که اصلا هویت خارجی نداشته باشند، زیاد است.

وی ادامه داد: برخی از کارخانه‌های تولید کاغذ هم ارز دولتی برای واردات مواد اولیه می‌گرفتند و هم کاغذ به آنها به اندازه ۱۰ هزار تن کاغذ داده شده است و این امر مبهم است.

آزادی‌خواه همچنین با استناد به این گزارش گفت: برخی از روزنامه‌های معروف منتسب به دولت مرکز توزیع کاغذ شده اند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: نهایتا قرار بر این شد که از وزرای صنعت، معدن و تجارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حضور در کمیسیون فرهنگی مجلس دعوت شود تا در حضور نمایندگان مربوطه در کمیسیون فرهنگی، بتوانند اشکالات را شناسایی کنند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *