برگزاری مراسم یادبود افشین یداللهی در ارسباران،امروز

با نزدیک شدن به چهلمین روز از درگذشت افشین یداللهی گروه‌های مختلف برنامه‌های برای یادبود این هنرمند برگزار می‌کنند.

 به گزارش روابط عمومی این برنامه، نشست اردیبهشت ماه «عصر شعر و ترانه» به یاد افشین یداللهی امروز پنجشنبه ۷ اردیبهشت از ساعت ۱۵ در فرهنگسرای ارسباران با اجرای عبدالجبار کاکایی و با حضور شاعران، ترانه‌سرایان و اهالی موسیقی برگزار خواهد شد.

در بخش کارگاهی این نشست غلامرضا طریقی، صابر قدیمی و صابر ساده به ترتیب کارشناس‌های حوزه شعر کلاسیک، ترانه و شعر محاوره و شعر آزاد هستند که در بخش ابتدایی نشست به نقد و بررسی آثار ارایه شده می‌پردازند.

همچنین به منظور یادبود دکتر افشین یداللهی، شاعر و ترانه‌سرای فقید کشور، اچهره‌هایی همچون محمد سلمانی، سید عباس سجادی، اکبر آزاد، امید صباغ نو، علیرضا بدیع، سید فرید احمدی، کامران رسولزاده، حامد ابراهیم پور، نیلوفر لاری پور، زهرا عاملی، افشین سیاهپوش، ترانه مکرم و… در این نشست حضور خواهند داشت.

دکتر محمدرضا چراغعلی به همراه ستار سهرابی و مصطفی جلالی پور به همراه وحید مهراد نیز در این نشست اجرای موسیقی خواهند داشت که اجرای مصطفی جلالی پور در خصوص موضوع ویژه نشست هستند

همچنین از خانواده دکتر افشین یداللهی، آرش یداللهی برادر وی در این نشست حضور خواهد داشت. حضور و شعرخوانی در این برنامه برای علاقه‌مندان آزاد است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *