برگزیده‌ای از بهترین داستان‌های تلویزیون در «هزار داستان» امشب

آخرین قسمت و ویژه برنامه پایانی فصل چهارم برنامه «هزار داستان» با اجرای سپند امیرسلیمانی، امین زندگانی، امیرحسین رستمی و دنیا مدنی با حضور آزیتا لاچینی و مهمان‌های برتر این فصل از برنامه امشب (جمعه ۲۵ آبان‌ماه) روی آنتن می‌رود.

به گزارش روابط عمومی برنامه «هزار داستان»، سی‌وششمین قسمت از فصل چهارم برنامه «هزار داستان» که امشب (جمعه ۲۵ آبان‌ماه) ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، ویژه برنامه‌ای با اجرای سپند امیرسلیمانی، امین زندگانی، امیرحسین رستمی و دنیا مدنی و با حضور آزیتا لاچینی و مهمان‌های برگزیده از مجموع ۳۵ قسمت پخش شده در فصل چهارم این برنامه است.
فصل چهارم برنامه «هزار داستان» به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی مریم نوابی‌نژاد از اولین روز ماه محرم (دوشنبه ۱۹ شهریورماه) آغاز شد و در بیست قسمت روی آنتن شبکه نسیم رفت. بخش دوم این برنامه با تکرار دو قسمت از برنامه‌های بخش اول، از ۵ آبان‌ماه آغاز شده و تا امشب (جمعه ۲۵ آبان‌ماه) ادامه خواهد داشت.
ساعات بازپخش «هزار داستان» ۳ بامداد، ۱۱ صبح و ۱۷ عصر روز بعد است.
قطعه تیتراژ این برنامه را سینا سرلک خوانده است.
«هزار داستان» برنامه‌ای گفت‌وگو محور اجتماعی است که هر قسمت از آن با میزبانی و اجرای یک چهره سرشناس که نقطه مشترکی با سوژه مطرح شده دارد، میزبان افرادی با داستان‌های خاص و دیده نشده است. این برنامه که ویژه ایام خاص همچون ماه رمضان و محرم و صفر ساخته می‌شود، از ماه رمضان سال ۹۶ آغاز شد و فصل چهارم آن پس از پشت سر گذاشتن سه فصل موفق و پرمخاطب در ماه محرم و صفر امسال با قصه‌ها و موضوعات جدید روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *