موفقیت نمایش «دن کامیلو» مدیون عنصر تفکر و تعقل است

بهرام افشاری:قد بلند امتیاز خوبی برای بازیگری است

به گزارش روابط عمومی نمایش دن کامیلو، این بازیگر با بیان این مطلب افزود:بزرگترین سختی که در مورد برقراری ارتباط با نقش داشتم، این بود که در ابتدا خیلی این کاراکتر را نمی پسندیدم ، چون هیچ فاکتوری برایم وجود نداشت و خب به طور طبیعی نیز نمی خواستم و نمی توانستم به سبک شهرام حقیقت دوست این نقش را ایفا کنم چرا سبک بازیگری من متفاوت است ، از سوی دیگر مهم ترین اتفاقی که باید می افتاد هماهنگ شدن با مهران احمدی بود ، چرا که کاراکتر من نقطه تکمیلی نقش او بود.

وی افزود : کاراکتر شهردار که مهران احمدی آن را بازی می کند، نقش اصلی است و فقط یک هماهنگی مناسب می توانست صحنه ها را مانند آنچه در نمایشنامه هست، شکل دهد. برای آنکه نقش باور پذیر و طنز آن نیز حفظ شود، از پایین ترین سطح ساخت کاراکتر خود را شروع کردم .

این بازیگر در ادامه با اشاره به استفاده از فیزیک که در طراحی لباس کاراکتر نیز مشخص بود، گفت: در اجرای نمایش دن کامیلو، کارگردان نمایش از بسیاری از میزانسن های بصری بهره برده است و این طبیعی است که از قد بلند من نیز برای شکل دادن به کارکتر خود و صحنه های نمایش بهره بگیرد، قد بلند امتیاز خوبی برای بازیگری است اما نه به این صورت که فقط قد امتیاز برای بازیگری من باشد .

افشاری تصریح کرد: من در حال جنگیدن با این تصویر احتمالی هستم و می خواهم آن را در ذهن مخاطب و دیگر کارگردان ها بشکنم ، در این مدت پیشنهادهای زیادی داشتم که رد کردم اما اکنون نقشی را پذیرفته ام که بتوانم در بازیگری پیشرفت کنم بدون آنکه تکیه به قد بلندم داشته باشد.

وی با اشاره به استقبال خوب تماشاگران از نمایش دن کامیلو گفت: با وجه به شرایط حال حاضر تئاتر و مخاطبان آن، استقبال از نمایش دن کامیلو خوب بوده است و این استقبال نتیجه وجود حجم بالایی از انرژی مثبت در میان گروه اجرایی و عوامل نمایش است که باور داشتند باید نمایش خوبی را به مخاطب ارائه دهند و این باعث شد ارتباط تماشاگر با کار ارزنده باشد.

بازیگر نمایش « دن کامیلو» تاکید کرد: درست است که دن کامیلو نمایشی است که کمدی آن زیاد است اما موفقیت این نمایش مدیون عنصر تفکر و تعقل است ، عنصری که باعث می شود تماشاگر در ایتدا بخندد و در نهایت فکر کند و این موجب آن شده است که اکثر تماشاگران از دن کامیلو رضایت داشته باشند.
 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *