بهروز شعیبی «اقیانوس آرام» را به پیش‌تولید می‌برد

کارگردان «پرده‌نشین» بعد از مدت‌ها غیبت برای تلویزیون «اقیانوس آرام» را می‌سازد.
به گزارش تسنیم، بهروز شعیبی آخرین باری که به عنوان فیلمساز کاری را در تلویزیون تولید کرد به «پرده‌نشین» برمی‌گردد و «تنهایی لیلا» را هم به عنوان بازیگر حضور داشته باشد. البته برای شبکه نمایشخانگی هم “گلشیفته” را ساخت.

حالا بعد از مدت‌ها غیبت دوباره این کارگردان یک سریال تلویزیونی می‌سازد؛ او درباره این سریال به تسنیم گفت: نام این سریال «اقیانوس آرام» است که به زودی وارد مرحله پیش‌تولید می‌شود. این سریال مستقیماً به خانواده ایرانی- اسلامی می‌پردازد و ۱۰۰ قسمته خواهد بود.

«اقیانوس آرام» را حسین تراب‌نژاد فیلمنامه‌اش را به پایان رسانده است. این سریال در سه فصل ۳۰ قسمتی و در بازه‌های متفاوتی ساخته خواهد شد. فصل یک در بازه زمانی ۶ ماه می‌گذرد و فصل ۲ نیز اتفاق‌های یک ماه را به تصویر می‌کشد. همچنین نگارش فصل یک این سریال به طور کامل انجام شده است.

در «اقیانوس آرام» زندگی شهری نشان داده می‌شود و نوع روابط انسان‌ها با یکدیگر احساس نوستالژی را زنده می‌کند. هر کدام از کاراکترهای این سریال افراد متفاوتی از دیگری هستند، روانشناسِ سلبریتی، خبرنگار و … از جمله این شخصیت‌ها هستند که در این سریال بلند به ایفای نقش می‌پردازند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *