بهنوش طباطبایی «مری پاپینز» می شود+تیزر

در حال بارگزاری فیلم...

بهنوش طباطبایی «مری پاپینز» می شود.

به گزارش رسیده، بهنوش طباطبایی به نمایش موزیکال «مری پاپینز» پیوست.
نمایش موزیکال «مری پاپینز» قرار است با حضور بهنوش طباطبایی روایتگر ماجراجویی ها و داستان های هیجان انگیزی باشد که در خانواده «بنکس» رخ می دهد. این نمایش قرار است آبان ماه سالجاری به عنوان سومین تجربه گروه تولیدی موزیکال های «الیورتوییست» و «بینوایان» به کارگردانی احمد سلیمانی در تالار وحدت به اجرا در آید.
«مری پاپینز» یکی از محبوب ترین شخصیت های فانتزی است که تا قبل از این به هنرمندان چیره دستی در تاریخ سینمای جهان از جمله جولی اندروز رسیده است. حالا قرار است این نقش توسط یکی از بازیگران شناخته شده ایرانی بازآفرینی شود تا بدین ترتیب بهنوش طباطبایی عنوان «مری پاپینز» را به نام خود ثبت کند.
بهنوش طباطبایی از آبان امسال در نقش «مری پاپینز» پرستار خانواده بنکس روی صحنه تالار وحدت ظاهر می شود. طباطبایی دو سال متوالى کاندیداى بهترین بازیگر زن براى نمایشهاى «داستان یک پلکان» و «ابرهاى پشت حنجره» به کار گردانى رضا گوران از جشنواره بین المللی تئاتر فجر در سال های ٨٨ و ٨٩ و به خاطر نمایش «سیندرلا» اثر جلال تهرانی کاندیداى جایزه بهترین بازیگر زن در جشن منتقدان تئاتر در سال ٩٣ شد.
این اثر اقتباسی آزاد از مجموعه داستان های مری پاپینز نوشته پاملاتراورس با ترجمه احمد کولیوندی ، ترانه سرایی و دراماتورژی محمد رضا کوهستانی است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *