کیت وینسلت:

به خاطر دی‌کاپریو مراسم اسکار را تحریم نمی‌کنم

کین وینسلت گفت چون دلش با لئوناردو دی‌کاپریوست تا در مراسم امسال اسکار بازیگری را دریافت کند، مراسم اسکار را تحریم‌ نمی‌کند.
به گزارش بانی فیلم به نقل از اسوشیتدپرس، کیت وینسلت گفته نمی‌تواند از کمپین «هشتک اسکار سفید» حمایت کند چون امسال منتظر این است که مراسم امسال، سرانجام جایزه بهترین بازیگر مرد به لئوناردو دی‌کاپریو تعلق بگیرد و او نمی‌خواهد این لحظه را از دست بدهد. این بازیگر بریتانیایی که آخر هفته در اکران اول فیلم جدیدش «سه تا ۹» در لندن شرکت کرده بود تایید کرد به هیچ وجه قصد ندارد اسکار امسال را از دست بدهد.
انتظار اسکار امسال به این دلیل نیست که خود وینسلت نامزد اسکار شده بلکه دلیل او این است که دی‌کاپریو نامزد اسکار است و از شانس‌های اصلی دریافت جایزه نیز محسوب می شود. وینسلت گفت همه وجودش می‌گوید امسال سال دی‌کاپرو است. او گفت: اگر بخواهم واقعا صادق باشم باید بگویم امسال سال فوق‌العاده‌ای برای بازیگران زن است، اما من خیلی زیاد اعتقاد دارم امسال سال لئو هم هست و از آن‌جا که او نزدیک‌ترین دوست من در جهان است، اصلا نمی‌توانم تصور کنم آنجا حضور نداشته باشم و او را تشویق نکنم.
دی کاپریو که سال ۱۹۹۷ با کیت وینسلت در فیلم «تایتانیک» همبازی بود، تاکنون پنج بار با مارتین اسکورسیزی همکاری کرده و چهار بار نامزدی اسکار را از جمله برای «هوانورد»، «الماس خونین» و «گرگ وال استریت» کسب کرده است.
دی‌کاپریو ماه پیش در واتیکان با پاپ فرانسیس، رهبر مسیحیان جهان، به صورت خصوصی دیدار کرد. این دو نفر در مورد نگرانی‌ها در زمینه محیط زیست سخن گفتند و لئوناردو دی‌کاپریو از طرف مؤسسه خیریه‌اش چکی به پاپ اهدا کرد. او همچنین کتاب آثار هیرونیموس بوش، نقاش قرن پانزدهم میلادی را به پاپ هدیه داد. در عوض پاپ هم نسخه‌ای جلدچرمی از لوداتو سی، بخشنامه‌ای که در خصوص محیط زیست نوشته، و کتاب پیشینش «لذت تعالیم مسیح» را به لئوناردو دی‌کاپریو تقدیم کرد.
دی کاپریو امسال برای بازی در فیلم «بازگشته» ساخته ایناریتو کارگردان مکزیکی نامزد اسکار شده است.
کیت وینسلت ماه پیش در مراسم جوایز فیلم حلقه منتقدان لندن گفته بود فکر می‌کند امسال همه این جایزه را برای او می‌خواهند و بردن او خیلی فوق‌العاده می‌شود. با این حال این بازیگر که در فیلم «استیو جابز» در کنار مایکل فاسبندر بازی کرده و برای نقش‌آفرینی در آن به عنوان برنده جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل جوایز منتخب منتقدان برگزیده شد پیشتر گفته بود در موقعیت سختی قرار دارد، چون همبازی‌اش در این فیلم یعنی مایکل فاسبندر هم در همین بخش، نامزد دریافت جایزه اسکار است.

اشتراک گذاری در:

نظرات 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *