«تابو» در سینماتک خانه هنرمندان

به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، فیلم «تابو» به کارگردانی خسرو معصومی برای نخستین‌بار دوشنبه 21 اردیبهشت در یکصد و سومین برنامه سینماتک خانه هنرمندان ایران اکران خواهد شد.

فیلم «تابو» به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی، محصول سال 1393 است و الناز شاکردوست، هادی دیباجی، مهران رجبی، جمال اجلالی و.. در آن به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم مضمونی عاشقانه دارد و داستان دختری را روایت می‌کند که قرار است به اجبار به عقد یک پیرمرد در آید. پس از نمایش فیلم، جلسه نقد و بررسی آن با حضور خسرو معصومی و جواد طوسی برگزار خواهد شد.

فیلم «تابو» دوشنبه 21 اردیبهشت، ساعت 17 در تالار استاد ناصری خانه هنرمندان ایران به نمایش در می آید.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

«تابو» در سینماتک خانه هنرمندان

«تابو» به کارگردانی خسرو معصومی برای نخستین ‌بار روز دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ در یکصد و سومین برنامه سینماتک خانه هنرمندان ایران اکران می شود.
این فیلم به تهیه ‌کنندگی جواد نوروزبیگی، محصول سال ۱۳۹۳ است و الناز شاکردوست، هادی دیباجی، مهران رجبی، جمال اجلالی در آن به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم مضمونی عاشقانه دارد و داستان دختری را روایت می‌کند که قرار است به اجبار به عقد یک پیرمرد در آید. پس از نمایش فیلم، جلسه نقد و بررسی آن با حضور خسرو معصومی و جواد طوسی برگزار می شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *