تبریک انجمن بازیگران سینما به اصغر همت

شورای مرکزی انجمن بازیگران خانه سینما در پیامی، مدیر عاملی خانه تئاتر را به اصغر همت تبریک گفت.
به گزارش بانی فیلم، پس از این انتصاب شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران حضور اصغر همت را در مقام مدیر عاملی خانه تئاتر تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:
جناب آقای اصغر همت
بازیگر ارزنده و توانا
با تقدیم سلام و احترام
انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان مدیر عامل خانه تاتر و سکانداری هنر والا و ستودنی نمایش کشورمان تبریک عرض نموده و توفیق و درخشش روزافزون حضرتعالی و تمامی هنرمندان عرصه هنر های نمایشی را آرزو داریم.
شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران
گفتنی است در تازه ترین جلسه هیات مدیره خانه تئاتر که ۲۷ اردیبهشت ماه برگزار شد، هیات مدیره این تشکل به اتفاق آرا، اصغر همت را به عنوان مدیر عامل جدید خانه تئاتر انتخاب کرد.
همت در همین زمینه گفت: علیرغم تمایل هیات مدیره برای ادامه فعالیت آقای ایرج راد در جایگاه مدیر عامل، ایشان نپذیرفت و ادامه مسئولیت ایشان بر عهده من قرار گرفت که امیدوارم بتوانم حضور موثری داشته باشم. وی که پیش از این به عنوان سخنگوی هیات مدیره خانه تئاتر حضور داشت، مهمترین برنامه خود را پیگیری جدی خواسته‌های بر حق تئاتری‌ها دانست و افزود: مهمترین برنامه و فکرم این است که به طور جدی و در درجه اول مسالمت‌آمیز دنبال خواسته‌هایمان باشیم و مثل گذشته کوتاه نیاییم چرا که در سال‌های گذشته مدیران دولتی به هر علتی نسبت به خواسته‌های ما بی اعتنا بوده‌اند و امروزه هنرمندان تئاتر از نظر روحی، معیشتی و امنیت شغلی، شرایط مناسب ندارند بنابراین امیدوارم با تعامل با بخش دولتی بتوانیم به خواسته‌های بر حق‌مان برسیم.
این بازیگر تئاتر خاطرنشان کرد: در همین راستا امیدوارم مدیرانی که خود را رفقای ما می‌دانند، عاملی بین ما و دولت بشوند تا بتوانیم بستر مناسبی را برای این هنر والا فراهم کنیم.
همت یکی از مهمترین ضروریات جامعه تئاتر را ایجاد همدلی میان تمام هنرمندان این رشته برشمرد و ادامه داد: امیدواریم در شرایطی که سر و سامان دلخواهی برای رشته ما وجود ندارد، در سایه این همدلی بین اعضای خانه تئاتر و هنرمندانی که عضو ما نیستند، جماعت تئاتری را دلخوش کنیم.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *