تبریک نوروزی معاون صدا+ ویدئو

در حال بارگزاری فیلم...

بانی فیلم: حمید شاه آبادی، معاون صدای صدا و سیما با انتشار پیامی تصویری نوروز را به کارکنان رادیو تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، پیام حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی بدین شرح است: عرض سلام و ادب و احترام دارم به یکایک همکاران خودم در رادیو همکاران عزیز و تلاشگری که در سال ۱۳۹۹در سال پر حادثه ای که پشت سر گذاشتیم پابه پای همه دست اندرکاران متولی حوادث مختلف حضور در صحنه داشتیم.
رادیو خوش درخشید همراه عزیزان امدادگر ما از ابتدای سال ۹۸در حادثه سیل و زلزله حضور داشت تا آخرین روز و در آخرین روزهای پایانی سال ۹۸که کشور درگیر حادثه کرونا بود پا به پای جامعه پزشکی کشور رسانه و به ویژه رادیو حضور جدی و جشمگیری داشت.
وظیفه خود می دانم از همه شما تشکر کنم به ویژه که امسال حال و فضای کرونایی امکان دید و بازدیدها را کمتر کرده.
خوشبختانه در سال ۹۸برنامه های رادیویی از ارتقا کیفیت خوبی برخوردار بود. گزارش های مردمی ما گویای این نکته بود که رضایت مخاطبین را بیش از گذشته داشتیم و خوشبختانه مورد استقبال مردم قرار گرفت. اکثر برنامـه ها و تحول در این برنامه هایی که در سال گذشته داشتیم انشاالله در سال جدید که مقام معظم رهبری امسال را به نام سال جهش تولید نامگذری کردند باز رادیو بتواند در همه عرصه ها نقش خودش را به درستی ایفا کنند و در همه بخش های رادیویی در همه ژانرها و گونه ها و ساختار های تولید رادیو بتواند که نقش آفرین باشد. تک تک شما عزیزان در سال پیش رو تکالیف بزرگ و سنگینی را بر عهده دارید. امیدوارم که بتوانیم همه با هم به وظایف خودمان عمل بکنیم از همه شما بابت کاستی ها و کمبودهایی که به طور طبیعی بوده در فضای کشور و در رادیو هم بوده عذر خواهی می کنم همه می دانند که تلاش من این بوده که معیشت همکاران من در این حوزه بهبود پیدا کند. به اندازه وسعمان تلاش کردیم امیدوارم بر ما ببخشند و انشاالله سال پیش رو سالی خوش از همه جهات به ویژه مسایل معیشتی و مسایل اداری و پرسنلی همکاران من باشد.
سربلند و پیروز باشید.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *