تب و لرز رحیم نوروزی را راهی بیمارستان کرد

مسعود دلخواه نویسنده و کارگردان نمایش «بیگانه» که این روزها در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است درباره مشکلی که برای بازیگر این نمایش به وجود آمده بود به مهر گفت: رحیم نوروزی بازیگر اصلی نمایش «بیگانه» که نقش مورسو را ایفا می کند چند وقتی است که سرماخوردگی شدیدی دارد و شب گذشته وضعیت بیماری اش وخیم تر شده و تب و لرز شدیدی داشت. ما قبل از شروع نمایش با اورژانس تماس گرفتیم اما او اصرار داشت که حتما اجرا برود.
وی ادامه داد: خوشبختانه نوروزی تا آخرین صحنه نمایش توانست سرپا بایستد و تماشاگران نیز متوجه حال نامساعد وی نشدند اما به محض پایان نمایش، اورژانسی که از قبل بیرون از سالن منتظر ایستاده بود او را برای مداوا به بیمارستان منتقل کرد. خوشبختانه در حال حاضر تب و لرز این هنرمند کاهش پیدا کرده است.
این کارگردان و مدرس تئاتر یادآور شد: نوروزی نزدیک به یک ماه است که سرماخوردگی پیدا کرده اما به دلیل اینکه فرصت استراحت نداشته این بیماری تشدید شده است. در طول اجرا نیز او تنها بازیگری است که از اول تا آخر نمایش روی صحنه بازی دارد و فرصت هیچ استراحت و تجدید قوایی پیدا نمی کند. بازی در این نقش انرژی زیادی از او گرفته اما چند روزی که نمایش تعطیل است فرصت مناسبی برای استراحت به او می دهد.
دلخواه در پایان درباره استقبالی که تاکنون از این نمایش شده است، بیان کرد: این سومین بار است که اقتباس از رمان «بیگانه» آلبر کامو در دنیا صورت می گیرد و خوشبختانه تا امروز نمایش «بیگانه» مورد استقبال زیاد مخاطبان قرار گرفته است و شب گذشته ۱۱ خرداماه نیز یکی از شلوغ ترین و پراستقبال ترین اجراهای ما بود به شکلی که سالن دیگر گنجایش یک نفر اضافه را هم نداشت و روی پله ها و چند ردیف جلو صحنه پر از تماشاگر بود. حتی ما چند صندلی اضافه بر ظرفیت نیز در تالار چهارسو قرار دادیم.
رحیم نوروزی، حسین سحرخیز، سیاوش چراغی پور، علی زرینی، حمیدرضا هدایتی، ناصر عاشوری، محمد رضا ترابی، هومن رستگار، افسون دلخواه، سارا نجفی، صادق حیدری، محمد مهدی شاهی، آریا توسلی، حمیدرضا نقره دوست، شفق خانی، علی دولت یاری و شیوا بیرانوند بازیگران نمایش «بیگانه» هستند که تا ۳۰ خردادماه هر شب ساعت ۲۱ در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *