بازیگر«طبقه حساس»:کاراکتر از سن من 15 سال بزرگتر است و شخصیت جالبی دارد

تجربه تازه عطاران در فیلم کمال تبریزی

این بازیگر که این روزها مقابل دوربین فیلم جدید کمال تبریزی است در گفت‌و‌گو با ایسنا، اظهار کرد: برای فیلم «خیابان‌های آرام» این کارگردان حتی تا مرحله‌ پیش تولید هم پیش رفتیم، اما به دلیل همزمانی با فیلم «اسب حیوان نجیبی است»نتوانستم در آن فیلم بازی کنم . طی این چند سال فیلمنامه‌های دیگری هم بوده است که قرار بوده با کمال تبریزی کار کنم اما هیچ‌کدام به نتیجه نرسیدند.

وی درباره‌ نقشش در فیلم «طبقه حساس» گفت:‌ نقش یک آدم بازاری سنتی را بازی می‌کنم که این کاراکتر از سن من حدود ۱۵ سال بزرگتر است و شخصیت جالبی دارد که امیدوارم خوب درآید.

عطاران پیش از این در فیلم ناتمام «آیینه و شمعدون» در نقشی بیشتر از سن‌ خود مقابل دوربین رفته است.

این بازیگر که تجربه‌ کارگردانی نیز دارد،درباره اینکه چقدر در آثاری که به عنوان بازیگر حضور دارد نظراتش را مطرح می‌کند، اظهار کرد: در همه کارها اگر چیزی به ذهنم برسد آن را مطرح می‌کنم و تفاوت نمی‌کند که کار مربوط به چه کسی باشد. ایده‌ای باشد می‌گویم، گاهی قبول می‌شود و گاهی قبول نمی‌شود.

عطاران درباره‌ اولویتش در انتخاب نقش با بیان اینکه جدی و کمدی بودن نقش برایش تفاوتی نمی‌کند، گفت:‌بیشتراحساس است و باید حس کنم که نقش را دوست دارم و براساس چیزی که در ذهنم است، جلو می‌رود.

این بازیگر که این روزها «دهلیز» را در حال اکران دارد، درباره‌ آن اظهار کرد: خوشبختانه بازخوردهای این فیلم خیلی خوب بوده و معتقدم فیلم سالم و خوبی است و هر که آن را دیده راضی است. فیلمی که همه آدم‌های آن خوب هستند و این کسی را اذیت نمی‌کند.

او درباره شرایط اکران این فیلم نیز گفت:‌ استقبال از فیلم در حال افزایش است و مردم با دیدن «دهلیز» متوجه تفاوت‌های آن با دیگر کارها می‌شوند. در حالی که در شروع اکران تبلیغات خوبی نداشتم اما رفته‌رفته وضعیت بهتر شد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *