دیرباز، اوتادی و درخشانی قرارداد بستند

«تخته گاز» بزودی مقابل دوربین

فیلم سینمایی «تخته گاز» در آخرین مراحل پیش تولید قرار دارد.
به گزارش بانی فیلم، فیلم سینمایی «تخته گاز» به کارگردانی محمد آهنگرانی و تهیه کنندگی سیدمحسن جاهد در حال حاضر روزهای پایانی پیش تولید خود را پشت سر می گذارد و با انتخاب کامل بازیگران و عوامل پشت دوربین ظرف چند روز آینده در تهران مقابل دوربین خواهد رفت.
تاکنون از میان بازیگران این فیلم حضور کامبیز دیرباز، لیلا اوتادی و سام درخشانی قطعی شده است. تست گریم نهایی تمامی بازیگران نیز بزودی انجام خواهد شد.
«تخته گاز» یک فیلم پربازیگر است و در روزهای پیش رو قرار است چند بازیگر مطرح دیگر نیز به آن اضافه شوند. در حال حاضر نیز سازندگان مشغول مذاکره با چند بازیگر دیگر هستند.
فیلمبرداری سومین فیلم بلند آهنگرانی به طور کامل در تهران و شمال کشور انجام خواهد شد و تاکنون تمامی لوکیشن ها نیز انتخاب شده است.
«تخته گاز» به نویسندگی مهدی علی میرزایی یک فیلم اجتماعی با رگه هایی کمدی است.
براساس شنیده های خبرنگار ما، پروانه ساخت این فیلم با توجه به مضمون حساس آن پس از چندین بار بررسی و تشکیل جلسه اوایل پاییز امسال از سوی سازمان سینمایی صادر شده است.
علی میرزایی پیش از این نویسندگی فیلم های سینمایی چون «در مدت معلوم»، «پارادایس» و «گشت ارشاد» را برعهده داشته است.
در خلاصه داستان «تخته گاز» آمده: مرد، مشکل همین جاست، کجا می ری؟! بیا حلش کنیم… .
آهنگرانی کارگردانی فیلم های سینمایی «توچال» و «یکی برای همه» را در کارنامه خود دارد که در این میان، «توچال» فیلم آخر وی پس از یک سال هنوز به نمایش عمومی درنیامده و آماده اکران است.
لیلا زارع، پژمان بازغی، شهاب شادابی، دیبا زاهدی بازیگران اصلی «توچال» هستند.
محسن جاهد علاوه بر تهیه کنندگی «تخته گاز»، به عنوان مدیر فیلمبرداری نیز در این پروژه حضور خواهد داشت. جاهد تهیه کنندگی فیلم های سینمایی «در مدت معلوم»، «مجرد ۴۰ ساله»، «اکباتان»، «ناسپاس»، «شکار روباه»، «مظفرنامه» را برعهده داشته است.

اشتراک گذاری در:

نظرات 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *