تخفیف ویژه نمایش «ماز» برای دانشجویان

بلیت نمایش«ماز» به کارگردانی علی حاج ملاعلی به مناسبت نیمه شعبان به مدت یک هفته با تخفیف ۵۰ درصدی به دانشجویان ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره تئاتر و خانه نمایش، نمایش «ماز» به کارگردانی علی حاج ملاعلی که از ۲۰ اردیبهشت ماه در خانه نمایش اداره تئاتر اجرای خود را آغاز کرده است،به مدت یک هفته از ۲ تا ۷ خردادماه به مناسبت نیمه شعبان ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه برای تمامی دانشجویان تخفیف ۵۰ درصد درنظر گرفته است. لذا دانشجویان محترم می توانند جهت تماشای این نمایش بامراجعه حضوری به خانه نمایش اداره تئاتر از بلیت تخفیف‌دار این نمایش برخوردار شوند.

دو نویسنده دریک نشریه می خواهند داستانی بنویسند برای چاپ. هر یک از آنها دغدغه ای ذهنی دارد. یکی عاشق مدیر نشریه است و دیگری را رقیب خود می داند. دیگری آرزو دارد سردبیر شود و دیگری را رقیب خود می داند…

در این نمایش مرتضی امیری، بیتا بزم آور، نیلوفر بیرامی، حامی صدیق مقدم، حامد عباسپور، مریم آهنگر به ایفای نقش می پردازند و از دیگر عوامل گروه می توان به رضا مهدیزاده(مشاور طراحی صحنه)، مهدی دیلمی(طراح لباس)، مریم آهنگری(منشی صحنه و مدیر صحنه)، محمد شبدار(انتخاب موسیقی)، منصور قره داغی(طراح پوستر و برشور)، کامیار مینو کده (عکاس) اشاره کرد.

نمایش «ماز» به نویسندگی و کارگردانی علی حاج ملاعلی هرروز به جزء شنبه ها ساعت ۱۹ در خانه نمایش اداره تئاتر به روی صحنه است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *