تدارک گسترده برای اکران فیلم حضرت محمد (ص)

به گزارش روابط عمومی شرکت سینمایی نور تابان، رحمت الله صادقیان با اشاره به اینکه جلسات شورای سیاستگذاری و راهبردی برای اکران فیلم حضرت محمد (ص) از ماه ها پیش آغاز شده بود گفت: برنامه ریزی منظم و گسترده ای برای اکران این فیلم انجام شده است و تلاش شده تا به امید خداوند در زمان اکران این فیلم  مردم کشور در اقصی نقاط بتواند این فیلم مهم را تماشا کنند.
صادقیان ادامه داد: کمیته برنامه ریزی برای اکران فیلم محمد (ص) به کارگردانی مجید مجیدی در دو بخش داخلی و بین المللی برنامه ریزی های مشخصی انجام داده و علاوه بر برنامه هایی برای اکران داخلی طرح های خوبی نیز برای اکران بین المللی فیلم درنظر داریم.
وی ادامه داد: به برکت این پروژه عظیم جهان اسلام و با همکاری سازمان سینمایی، موسسه سینماشهر و سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان تعداد بسیاری از مجتمع های فرهنگی که بلا استفاده بودند و یا کاربری سینمایی نداشتند به سیستم نمایش دیجیتال مجهز شدند.
صادقیان افزود: با تجهیز این مجتمع های فرهنگی بسیاری از شهرهایی که فاقد سینما بودند دارای سالن سینما شدند و می توانند مردم این شهرها فیلم محمد (ص) ساخته مجید مجیدی را تماشا کنند.
رئیس هیات مدیره شرکت سینمایی نورتابان افزود: از آنجایی‌که این شرکت تهیه کننده و سرمایه گذار فیلم حضرت محمد(ص) است تمام تلاش های خود را برای اکران هرچه بهتر این فیلم مبذول داشته و با تمام توان برای اکران آن اقدام می کند.
صادقیان ادامه داد: برنامه های تبلیغاتی و همچنین  اطلاع رسانی های گسترده برای نمایش فیلم از ۲۰ مردادماه آغاز می شود و از ۵ شهریورماه همزمان با میلاد حضرت امام رضا (ع) امام هشتم و همچنین نمایش فیلم در جشنواره مونترال، اکران سراسری آن نیز در کشور آغاز می شود.
فیلم سینمایی محمد (ص) به کارگردانی مجید مجیدی توسط شرکت سینمایی نور تابان ساخته شده و در آن بازیگرانی همچون مهدی پاکدل، علیرضا شجاع نوری، محسن تنابنده، مینا ساداتی، داریوش فرهنگ،رعنا آزادی ور،هدایت هاشمی، نگار عابدی، ساره بیات و… حضور دارند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *