تشکر پرویز پرستویی بعد از دریافت سیمرغ جشنواره

به گزارش ایلنا، پرویز پرستویی با انتشار عکسی از سایر نامزدهای بهترین بازیگر نقس اول مرد در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر نوشت:
همکاران و هنرمندان عزیزم
رضاکیانیان، فرهاداصلانی، پیمان معادی و نوید محمدزاده. خوشحالم که فارغ از همه هیاهو‌ها و کشمکش‌های روزمره جشنواره، خوش درخشیدید و به حق مورد توجه قرار گرفتید، خرسندم که در کنارتان بودم.
وی همچنین در مطلب دیگری با تشکر از مردم و مخاطبان فیلم بادیگارد نوشت:
مردم من، مخاطبان من، همدلان من، دوستان من؛ زبانم بسته وقاصر است در برابر دریای بیکران محبت‌های شما چگونه از تک تک شما قدردانی کنم. احساس شگفت انگیز وبزرگی ست در کنار شما بودن وخواندن پیام‌های پر از مهر شما عزیزان. اگر ایفای نقش من تاثیری وتقدیری داشته همه به لطف گرمای نفس شما، ونزدیکی با شما بوده. سال‌ها رنج من، زندگی هنری من وکار من انجام وظیفه کوچکی بوده در برابر شما مردم بزرگ. هنرمند نیازمند جستجو برای رسیدن به معرفتی عمیق از شرایط جامعه است زیرا هنر در زمانه ما از ضروریات جامعه است ونه وسیله‌ای برای تفنن وتفریح وبی هدفی محض بنابراین نظرات شما موهبتی ست عظیم برای من. از خدا می‌خواهم هنری پر ازشعور، تفکر وادب و راستی نصیبم گرداند وهمواره نه به مصلحت ونه برای تنها امرار معاش ونه وسیله وابزاری در دست دیگران؛ که برای مردم وبه شناخت و عقیده ومسئولیت ادای وظیفه کنم وبه دنبال راستی در هنرم نقشهایی برگزینم که ماحصل ان، اثری باشد که ذهنی از تماشای آن ارام گیرد؛ دینی ادا شود، و زندگی‌هایی به هم نزدیک شود و در پس آن بتوان بدی‌ها را شناساند وخوبی‌ها را نمایان کرد. با شما مردم خوبم در یک حصار و مرز خواهم ماند بلکه بتوانم لحظه‌هایی ناب از نگاه شما، زندگی شما و عظمت شما در نقش‌هایم بیافرینم وهرگزبا دستی خالی شرمنده مهربانی شما نگردم. این سیمرغ را از دستان شما گرفتم و آن را از آنِ شما می‌دانم. سیمرغ بادیگارد تقدیم به خالق آن وخالقان آن یعنی ابراهیم حاتمی کیا و مردم عزیز ایران. با خضوع وفروتنی وخشوع سر تعظیم در برابرتان فرود می‌آورم و می گویم سپاسگزارم.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *