تشییع پیکر سیروس تقی‌نژاد

مراسم تشییع پیکر  بازیگر پیشکسوت تئاتر و تلویزیون صبح امروز ۱ اسفندماه ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه با یک ساعت و نیم تاخیر و به دلیل هماهنگ نبودن شرایط تالار وحدت برای برگزاری مراسم، انجام شد.
به گزارش مهر، در ابتدای این مراسم ایرج راد مدیرعامل خانه تئاتر درباره فعالیت های هنری زنده‌یاد تقی‌نژاد گفت: سیروس هنرمندی بود که سال‌های سال بدون حاشیه و با احساس مسئولیت در عرصه هنرهای نمایشی فعالیت کرد.
اگر مراسم سیروس اطلاع رسانی بهتری می شد قطعا دوستان و آشنایان بیشتری برای بدرقه این بازیگر می آمدند و مطمئن هستم که بسیاری از هنرمندان گله‌مند خواهند شد که چرا در این مراسم حضور نداشتند.
وی در پایان صحبت های خود با اشاره به تاخیر ایجاد شده در مراسم تشییع پیکر سیروس تقی نژاد گفت: به دلیل اشکالاتی که در ترتیب دادن برنامه های تالار وحدت به وجود آمد این مراسم با تاخیر برگزار شد.
علیرضا درویش نژاد کارشناس هنر های نمایشی گفت: سیروس در سال های آخر در شرایط بدی کار کرد و هیچ مسئولی و مدیری سراغ او را نگرفت و از حال و روز او خبردار نشد. البته این روزها کسی از حال و روز تئاتر خبر ندارد و این موضوع جای تاسف دارد.
کاظم هژیر آزاد، ابراهیم حقیقی، علی اوسیوند از جمله هنرمندان حاضر در این مراسم بودند که خانواده سیروس تقی نژاد را تا بهشت زهرا (س) همراهی کردند.
مراسم ختم زنده‌یاد سیروس تقی‌نژاد ۳ اسفندماه ساعت ۱۸:۳۰ به همت خانه تئاتر در مسجد نور برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *