تصویربرداری سریال نوروزی «زعفرانی» به نیمه رسید

تهیه‌کننده سریال «زعفرانی» از پایان ۵۰ درصد از تصویربرداری این مجموعه نوروزی برای پخش از شبکه دو سیما خبر داد.
ایرج محمدی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: ۵۰ درصد از تصویربرداری این مجموعه نوروزی به تازگی به پایان رسید و اکنون گروه سازنده در حال َرج زدن مابقی قسمت‌ها هستند تا از هفته آینده وارد ۵۰ درصد مابقی داستان شوند. در حال حاضر تصویربرداری لوکیشن‌های خیابانی و رستوران همایون که متعلق به مهران احمدی در قصه است‌، به پایان رسید قرار است مجددا به لوکیشن قهوه‌خانه‌ مهدی هاشمی برگردیم و پس از آن مجددا به لوکیشن‌های خیابانی و لوکیشن‌های اصلی‌مان در محله فرحزاد بازخواهیم گشت.
وی اعلام کرد: اکنون همه بازیگران سریال «زعفرانی» مقابل دوربین می‌روند و طی هفته آینده هم قرار است گروه دیگری از بازیگران به پروژه اضافه شوند.
تهیه‌کننده «زعفرانی» در پایان گفت: موسیقی و تدوین این مجموعه نوروزی همزمان در حال انجام است. امیدواریم تا اواسط اسفند ماه بتوانیم پنج الی شش قسمت اولیه داستان را آماده کنیم و تحویل شبکه دو بدهیم. همچنین خواننده تیتراژ سریال «زعفرانی» طی ۱۰ روز آینده به طور قطع مشخص می‌شود.
به گزارش ایسنا‌، سریال طنز «زعفرانی» به کارگردانی حامد محمدی برای نوروز امسال در حال ساخت است.
مهدی هاشمی، مهران احمدی‌، ستاره اسکندری‌، نرگس محمدی، هادی کاظمی‌، حدیث میرامینی‌، حسام محمودی، شیدا خلیق و… از بازیگران این مجموعه نوروزی هستند. «زعفرانی» مضمونی خانوادگی و طنز دارد که توسط سعید جلالی نگارش شده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *